Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss] Taxik W Gazecie Olsztyńskiej !


Misiεk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łe jezu...

Żadnej sławy mu nie przyniesie.

Kolesia albo znajdą albo nie a w najbliższych dniach wszystko ucichnie o.O

S7 = Almanach... 4 eVer :D

Klasa: Ninja

Profesja: Dagger

Królestwo: Jinno

Level: 50+

Nick: PowahOfBanan

 

 

 

Jak nie wiesz co dać to może pomoże to że... zbieram -!

Opublikowano

sławy może mu nie przyniesie ale na pewno nikt już go nie oskubie ;)

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Gość EliteShark
Opublikowano

Trochę demotywująca okładka .. ; pp

Nie mają u was o czym w gazetach pisać xD ?

 

A co do samej sprawy , to aż dziwne że w końcu starają się szukać złodziei ; p

Opublikowano

lol xD

warmia i mazury ;p

ja mieszkam aktualnie w Kierwinach koło Lidzbarka Warmińskiego...

56km od Olsztyna ... LOL

musze tego kolesia odnalesc i z nim pogadac xD

Kiedy nie ma mnie dla Ciebie znaczy nie ma mnie kurwa... ;((

 

 

Moda się powoli kończy oby razem z nią odeszli,

Ci wszyscy chorzy rapowcy by nie nazwać ich raperzy ... !

Opublikowano

ja mam 20 minut z mojego domu do olsztyna ^^

 

 

// nie zwracajcie na to uwagi, testuje jak wygląda nowe code.
/* TEST */
/// Implementation of Ninety-Nine Bottles of Beer Song in C#.
/// What's neat is that .NET makes the Binge class a 
/// full-fledged component that may be called from any other 
/// .NET component.
///
/// Paul M. Parks
/// http://www.parkscomputing.com/
/// February 8, 2002
/// 

using System;

namespace NinetyNineBottles
{
   /// <summary>
   /// References the method of output.
   /// </summary>
   public delegate void Writer(string format, params object[] arg);

   /// <summary>
   /// References the corrective action to take when we run out.
   /// </summary>
   public delegate int MakeRun();

   /// <summary>
   /// The act of consuming all those beverages.
   /// </summary>
   public class Binge
   {
       /// <summary>
       /// What we'll be drinking.
       /// </summary>
       private string beverage;

       /// <summary>
       /// The starting count.
       /// </summary>
       private int count = 0;

       /// <summary>
       /// The manner in which the lyrics are output.
       /// </summary>
       private Writer Sing;

       /// <summary>
       /// What to do when it's all gone.
       /// </summary>
       private MakeRun RiskDUI;

       public event MakeRun OutOfBottles;


       /// <summary>
       /// Initializes the binge.
       /// </summary>
       /// <param name="count">How many we're consuming.</param>
       /// <param name="disasterWaitingToHappen">
       /// Our instructions, should we succeed.
       /// </param>
       /// <param name="writer">How our drinking song will be heard.</param>
       /// <param name="beverage">What to drink during this binge.</param>
       public Binge(string beverage, int count, Writer writer)
       {
           this.beverage = beverage;
           this.count = count;
           this.Sing = writer;
       }

       /// <summary>
       /// Let's get started.
       /// </summary>
       public void Start()
       {
           while (count > 0)
           {
               Sing(
                   @"
{0} bottle{1} of {2} on the wall,
{0} bottle{1} of {2}.
Take one down, pass it around,", 
                   count, (count == 1) ? "" : "s", beverage);

               count--;

               if (count > 0)
               {
                   Sing("{0} bottle{1} of {2} on the wall.",
                       count, (count == 1) ? "" : "s", beverage);
               }
               else
               {
                   Sing("No more bottles of {0} on the wall.", beverage, null);
               }

           }

           Sing(
               @"
No more bottles of {0} on the wall,
No more bottles of {0}.", beverage, null);

           if (this.OutOfBottles != null)
           {
               count = this.OutOfBottles();
               Sing("{0} bottles of {1} on the wall.", count, beverage);
           }
           else
           {
               Sing("First we weep, then we sleep.");
               Sing("No more bottles of {0} on the wall.", beverage, null);
           }
       }
   }

   /// <summary>
   /// The song remains the same.
   /// </summary>
   class SingTheSong
   {
       /// <summary>
       /// Any other number would be strange.
       /// </summary>
       const int bottleCount = 99;

       /// <summary>
       /// The entry point. Sets the parameters of the Binge and starts it.
       /// </summary>
       /// <param name="args">unused</param>
       static void Main(string[] args)
       {
           Binge binge = 
              new Binge("beer", bottleCount, new Writer(Console.WriteLine));
           binge.OutOfBottles += new MakeRun(SevenEleven);
           binge.Start();
       }

       /// <summary>
       /// There's bound to be one nearby.
       /// </summary>
       /// <returns>Whatever would fit in the trunk.</returns>
       static int SevenEleven()
       {
           Console.WriteLine("Go to the store, get some more...");
           return bottleCount;
       }
   }
}

Opublikowano

Nie zdziwil bym sie jakby mu GF dalo eq albo kase za taka reklame :P Po prostu 27 letni nap który płacze za zasranym metinem... ''RZAL.PEEL''

91559340492394285824.jpg

Opublikowano

Ale zrozumcie, dzieci, On zarabiał na to wszystko SAM sam pracował itp. i z własnych pieniędzy wydawał kasę na metina, mi także było by szkoda, że wydałem własną kasę (ponad 1k złotych) i okradli mnie.

To tak jakby mi ukradli te pieniądze, zgłosiłbym na policję.

 

A Wy?

Jak Wam rodzice dają kase na tego metina to nie ma co sie dziwic ze sie tak nie fuczycie jak Wam eq zajebia...

logo_black3.png

Opublikowano

No to koleś ładnie wypromował zarówno grę, jak i swoją postać ; )

Po części trochę żałosne to latanie z płaczem do mediów..

Opublikowano

No to koleś ładnie wypromował zarówno grę, jak i swoją postać ; )

Po części trochę żałosne to latanie z płaczem do mediów..

dlaczego odrazu latanie z placzem ... ? ;x

myslisz ze policja by sie tym zajela gdyby tego niezrobil ...

pozatym gdyby mnie tak gosciu opier.... tez bym to zglosil ... -,-

3053080006.png

Opublikowano

ja myśle że przestępczość w metinie spadnie teraz o jakieś 10-20% ;) dzieci się woziły że kradną , ktoś to podgłośnił i teraz siedzą i płaczą zamiast zgrywać hackerów ;)

Opublikowano

Nie zdziwil bym sie jakby mu GF dalo eq albo kase za taka reklame :P Po prostu 27 letni nap który płacze za zasranym metinem... ''RZAL.PEEL''

a jak by Ci ukradli np stal+9 miecz żalu+9 45śr i złodzieja +9 i sokola+9 noo wszedzie 5 bonow to też byś był tym "napem" i byś płakał

Opublikowano

być może nie oglądaliście tego w wiadomościach ,policja namierzyła już osobe która ukradła to eq ,to kwestia czasu kiedy zapłaci grzywne lub nawet pójdzie do więzienia / zakładu poprawczego ,ponieważ co by nie było jest to kradzież.;

Opublikowano

Mnie powala ta sytuacja od samego początku xD... Ale przynajmniej wiemy jak zachowa się policja gdy zgłosimy kradzież w Metinie i innych grach - Ciekawe jakie dowody będą mieli na tego kolesia co ukradł itemy itp...

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Opublikowano

Ja myślę że teraz dużo ludzi będzie chodziło na policje, mówiąc że ich okradziono, tylko że z jakiś dziadowych itemków.

Policja będzie miała co robić ^^

:[

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...