Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Moge Zmienic Spota I Jak Właczyc Multiclienta


Wiktor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Zmieniam script ide na inne mobki ale ten mi caly czas wraca na maongi:/ prosze o pomoc

2. Włączam bota na pierwszej postaci i chce expic sam(bez bota) na innej mam multiclienta podmienionego i jak klikam na start to start znika i nic sie nie dzieje :/ prosze o pomoc

c52218cac057241a.jpg
Opublikowano

1. Restartnij silka/ usun folder Data w folderze z Tbotem i ustaw wszystko na nowo/ Daj Load script wybierz scripta zaladuj nacisnij save settings i start training xD

2. Niema dzialajacego MC za free(przynajmiej mi sie tak wydaje) po prostu przeinstaluj silka bo masz nie dzialajace Mc pod wersje silka 1.129

 

Jak to nie pomoze to nie wiem pomyslimy cos dalej ;].

<a href="http://img27.imageshack.us/my.php?image=1213498071323.gif" target="_blank"><img src="http://img27.imageshack.us/img27/6875/1213498071323.gif" border="0" class="linked-sig-image" /></a>

×
×
  • Dodaj nową pozycję...