Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc]Proszę Mi O Wytłumaczenie Co I Jak.


Yuriy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otóż dziś zacząłem grać w FT i chciałbym się dowiedzieć jak szybko zdobyć kasę,potencjał oraz UM w co inwestować ,co kupować itp aby być coraz to lepszym.

 

Za pomoc będą plusy lub minusy.

1318801632-U103988.png

 

 

Chcesz sygnaturkę // avka // tapete czy coś w tym stylu ? Pisz na PW ( ma być podany stock/render czy jakiś inny materiał, wymiary oraz kolorystyka i jaki ma być napis czy nie ma być wgl napisu.)

Opublikowano

Przyłączam się do pytania.

 

1. Opłaca się kupować te lamerskie itemy na małą wymaganą UMke ?

2. Kiedy mogę dołączyć do jakiegoś klubu ?

3. Akcje - jak się je dostaje i co ile.

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Opublikowano

ja zarobiłem tam zrobiłem se nobiarskie konto i zacząłem hazard wziąłem na początku sponsora i mam 1.800.000 kasy na początku zagrałem 2x o full kasy i wygrałem i potem tak po 500.000 i wygrywałem do 50.000.000 można tak aż się znudzi jeszcze obstawianie drużyn

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@Projektant:

1. Opłaca się kupować te lamerskie itemy na małą wymaganą UMke ?

Opłaca ,ponieważ każde itemki dodają troszkę um.

2. Kiedy mogę dołączyć do jakiegoś klubu ?

Tak naprawdę ,to możesz już na początku gry - ale musisz mieć odpowiednią ilość um(właściciel ustala próg um)

3. Akcje - jak się je dostaje i co ile.

Jeżeli dobrze pamiętam to akcja jest odświeżana o 24.00.

Można też zakupić z zakładce Premium.

@Yuriy

Jak wiesz ,w profilu możesz wybrać kim chcesz być - napastnikiem, bramkarzem, obrońcą lub pomocnikiem - każdy ma indywidualny tzw. build ,który można przeczytać w zakładce trening, np:

Ważne - Atak

Duży wpływ: Skuteczność, Szybkość

Mały wpływ: Podania, Kondycja, Dośrodkowania

Zerowy wpływ: Obrona, Bronienie

O itemkach napisałem wyżej.

Kase można zdobyć od sponsora, grając w kasynie, obstawianiu meczy oraz z wypłat klubowych.

Nic.

Opublikowano

Dzięki wielkie macie + ;]

1318801632-U103988.png

 

 

Chcesz sygnaturkę // avka // tapete czy coś w tym stylu ? Pisz na PW ( ma być podany stock/render czy jakiś inny materiał, wymiary oraz kolorystyka i jaki ma być napis czy nie ma być wgl napisu.)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Potencjału dużo się dostaje gdy trenujesz główną umiejętność danej klasy zawodnika bramkarz/pomocnik itp...

w miesto>trening masz na dole główne umiejętnosci potrzebne dla danej klasy

1356885104-U84203.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam otóż dziś zacząłem grać w FT i chciałbym się dowiedzieć jak szybko zdobyć kasę,potencjał oraz UM w co inwestować ,co kupować itp aby być coraz to lepszym.

 

Za pomoc będą plusy lub minusy.

 

 

Przyłączam się do pytania.

 

1. Opłaca się kupować te lamerskie itemy na małą wymaganą UMke ?

2. Kiedy mogę dołączyć do jakiegoś klubu ?

3. Akcje - jak się je dostaje i co ile.

 

 

kase zdobywa sie od sponsorów, pracowania wzamian za akcje (mało dobry sposóB), kluby daja pensje itp

trenowanie jest zalezne od rodzaju zawodnika np: jak wchodzisz w trening na dole pisze co trzeba trenować

ja trenowałem te co maja duzy i maly wplyw i tez te bardzo ważne poniewaz trzeba nabic UM i jak nabijesz duzo UM kupujesz ubrania nawet te lipne zeby dodawały jak najwiecej umiejetnosci dla danej klasy. np; napastnik musi miec duzo ataku ale na poczatku nie liczy sie to bo trzeba miec conajmniej 1k UM zeby kupic dom i inne rzeczy do skracania czasu a jak czas najwazniejszej um (bramkarz - bronienie , pomocnik - podania, napastnik - atak i obronca chyba obrone) bedzie trwal 1 minute to warto cwiczyc poniewaz to dodaje potencjał. zrobie tutka jak zaczac grac w football team w tym dziale ale chyba dopiero jutro ale gwarantuje ze w oka mgnieniu bedziecie miec jak ja 31k UM i ponad 28 k ATAKU 9jestem napastnik)

 

akcje zdobywa sie o polnocy do 150 poniewaz wiecej nie mozna ale jesli ktos chce stracic kase na pp to kupi sobie akcje w zakladce premium lecz te akcje zawsze o polnocy zamienia sie w 150/150 nawet jesli bedziesz miec 180/150 to o polnocy bedzie 150/150 dlatego warto je wydawac a jesli juz czasu nie masz to popracuj zeby nie marnowac niczego.

 

do klubu kazdy moze dojsc kiedy chce ale czy dojdzie to juz zalezy od wlasciciela klubu a gdy macie pelny sklad i gracie mecze dostajecie pensje ktora na poczatku jest bardzo wazna uwierzcie i pilnujcie zeby ja wyplacano bo jak nie wyplaci wlasciciel 2 -3 razy to ban na 7 a i tak zwroca wam kase wiec serio polecam ta gre.

 

 

 

dajcie + a nie dawajcie -

zrobie poradnik o prawie wszystkim jesli mnie zachecicie wiecie czym ^^

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...