Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym poradniku opiszę Wam, jak zrobić konta na własnym servie Tales of Pirates.

 

*************SQL Query Analyzer***********

 

1. Uruchamiamy SQL Query Analyzer (rys. 1)

 

89624701.png

 

2. Wpisz hasło, którego użyłeś podczas instalacji Microsoft SQL Server.

 

3. Następnie Rozwiń drzewko: accountserver > User Tables > i prawy przycisk na dbo.account_login > Wybierasz Open. (rys. 2)

 

66034329.png

 

4. Otworzy Ci się tabelka.(rys. 3) Na zdjęciu wszystko jest opisane.

 

88583192.png

 

5. Gdy wszystko uzupełnisz, naciśninij F5, a następnie zapamiętaj ID, które otrzymało nowe konto po naciśnięciu F5 :) Zamknij tabelkę.

 

6. Rozwiń drzewko: gamedb > User Tables > prawy przyciski i open na dbo.account. (rysunek 4)

 

69474356.png

 

7. Ukaże Ci się kolejna tabelka. (rysunek 5)

 

67673063.png

 

8. Po wpisaniu danych w tabelkę wciśnij F5!

 

9. Zamknij tabelę. Możesz zamknąć Query Analyzer i cieszyć się nowym kontem do gry...

 

Umm... Koniec... Poradnik pisany na szybko :P Mam nadzieję że zrozumiecie poradnik!

u7zdc8-2.png
 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...