Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Okradli Go W Grze Internetowej, Powiadomił Policję


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

27-letni mieszkaniec Olsztyna zgłosił na policję twierdząc, że grając w sieci w jedną z gier, stracił ekwipunek swojej postaci. Poszkodowany, stwierdził, że jego postać jest uboższa o kilka elementów ekwipunku i oszacował swoją stratę na 900 zł.

 

 

unkcjonariuszom, że od blisko 1 roku gra w popularną grę internetową. Jak dodał, gra polega na podnoszeniu umiejętności wirtualnej postaci poprzez kupowanie dla niej wyposażenia. 27-latek grał w Internecie z mieszkanką Krakowa. Jak twierdzi mężczyzna, gdy kończył grę, 16 lipca jego postać była w pełni wyposażona. Jednak, gdy dzień później ponownie zalogował się, zauważył, że jego bohater jest uboższy o kilka elementów ekwipunku. Poszkodowany swoje straty wycenił na 900 złotych.

 

Poszkodowany podejrzewa, że ekwipunek jego wirtualnej postaci przywłaszczył brat mieszkanki Krakowa, z którą on grał przez Internet. 27-latek próbował skontaktować się telefonicznie z kobietą, tak jednak nie odbierała jego telefonów. Jednak po kilku dniach SMS-owo skontaktował się z nim właśnie jej brat, który napisał, że konto jego siostry zostało zablokowane i gdy tylko administrator je odblokuje, ekwipunek jego postaci zostanie mu zwrócony. Poszkodowany twierdzi, że to nie nastąpiło, a wirtualna postać brata mieszkanki Krakowa, z którą on grał on-line jest wyposażona w ekwipunek jego postaci.

 

Przypomnijmy, że za przywłaszczenie mienia Kodeks Karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: http://media2.pl/internet/67022-okradli-go-w-grze-internetowej,-powiadomil-policje.html

 

 

Co wy na to? xD

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

 

wiecej mi sie nie chcialo szukac ale zapewne bylo tego duzo wiecej :>

 

@Lelon

 

jak dokladnie 3 tematy jak ja sam 7 w poscie podalem i to nie sa wszystkie ^^

Opublikowano

Były już ze 2 tematy o tym

 

 

dokładnie to 3..

a wie ktoś czy dostał bana, bo mi się nie chce sorawdzać? :D

spongebob1.png

Opublikowano

Raczej nie dostał :D Postać znajduje się na serwerze 15 (Eteor) ^_^

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

Ja pierdole mieć tyle lat i wydawać tyle kasy na jakoś idiotyczną grę niech dziewczynami się zajmie.

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano (edytowane)

@up bez kitu

Hakneli to hakneli gosć ma problem bo na hakera nikt wpływu nie ma :D

 

@edit Coś mi się pieprzło sorka za double post

Edytowane przez Majkietyn

mgr inż. (mogę gówno robić i nieźle żyć)

zanim zadasz jakies pytanie kliknij http://bit.ly/zswIat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...