Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Różne Wersje Silkroad.


SilkRoad  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która wersja najlepsza


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Chciałbym się dowiedzieć która z wersji Silka jest wg. Was najlepsza i na której najbardziej opłaca się grać.

Prosiłbym także o krótkie uzasadnienie swojego wyboru.

Bo ja już sam nie wiem gdzie grać, a chciałbym na dłużej zostać na jednym serwie :)

Biorę pod uwagę tylko oficjalne wersje !

 

//chyba nie zapomniałem o żadnym serwerze :)

Opublikowano

Rsro:

-dobry klimat

-dużo free taxi(nie tylko na ong'ach)

-dobry bot

-można pograć w pt

-dobre pvp/job

-itemy z im można kupić na stallu

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

csro :

+eventy

+ duzo polakow

+ zawsze jakis bot darmowy nie najgorszy

+ platy tez jest

+ free taxi

+ szybko kase zdobyc mozna z dropow

+ loader

 

- niektórzy chinczycy naprawdze wkurzaja :/

//Za duża sygnaturka.

Opublikowano

Wybrałem CSRO i RSRO.

CSRO:

*wbijasz za pierwszym.

*bardzo łatwo duży lvl mieć.

*bardzo dobre eventy/

*spore grono polaków.

*free ong.

RSRO:

*bot legall (o ile się nie mylę).

*taxi ong free.

*łatwo wbić.

*mało noobów.

Opublikowano

@up

illegal

 

ban za nick

ruski pisza gm jak ktos nie z rosjii

 

csro polecam jak inni pisali update duzo dajacy eventy, 1x wbijasz

b577e893e102f.png

Opublikowano

Csro

duzo polakow, taxi duzo, duzo wiary co farmi sie i zbiera sp,nie ma turasów,najwazniejsze-itemy np bronie premki itp mozna kupic za GOLD w grze i to mi sie podoba, bron +77 na start i 20k sp

1377774857-U369478.png

Opublikowano

OK Dzięki za głosy i opinie, postanowiłem grać na cSro :)

 

Teraz mam jeszcze kilka pytań co do tego serwera.

 

1. Na którym serwerze jest najwięcej polaków ? (najlepiej SS - zangielszczony client)

2. Jakaś dobra gildia dla nowych ?

3. Bot - który najlepszy ?

4. Jest tam nowa alchemia ? (taka jak na isro / nowe kolorki)

5. Jaki cap ?

 

Ewentualnie jakiś kontakt do graczy na cSro ... (moje GG: 12767553)

Opublikowano

1.Nazwa serwera ''Íőľŕáűˇĺ'' ściągasz clienta potem odpalasz za pomocą lodaera, jest podpiętych

2.Pare na początek znajdziesz, potem na 70+ możesz iść do lepszych.

3.Mbot - płatny.Cbot i butterfly darmowe.

4.Ta nowa.

5.110.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...