Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mini - [Tut] Z 4 Lvla Na 28/2 Lvl W 3 Minuty


*Gzz*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

Jak wiecie na avalonAMT2 "exp" Leci słabiej, niż na innych chińskich PRV serwerach, trzeba te ponad 10 minut expić, a ja mam na to sposób, by expić nie trzeba było, i zaoszczędzić te pare minut ... W których możemy bić juz większe lvle +28 ... :D

 

 

1. Dobijamy 4 lvl. (Na psach najlepiej )

2. Idziemy do biologa,

3. Przyjmujemy od niego misję, musimy w niej zebrać 5 kwiatów brzoskwini

4. Idziemy je "dropić". Wypadają one z "Głodny alfa Wilk"

5. Jeżeli zdobędziemy już 5 szt. wracamy do biologa, przyjmie wszystkie !

6. Dostajemy 28/27 lvl, i miecz +3 ! :D

7. Nie musimy expić, do tego 28 lvla, ponieważ do zawsze zajmuje troche czasu

 

Wiem że to nie działa na plu, proszę was, nie chwalcie się że o tym wiedzieliscie, CO MNIE TO INTERESUJE, ktoś mógł nie wiedzieć

 

Nie zbieram +, ni -, ale jak już dajesz, to daj + !

Legenda
Opublikowano

Na innych privkach jeszcze idziemy do handlarki daje nam misje idziemy do jej ojca wracamy do handlarki i wybieramy 3 opcje i z 7 Lv robi się 31Lv :)

 

Ps. 500 Post.

Opublikowano

I po co to mówisz? Nie chwal się tym, naucz się czytać, tylko niepotrzebne "JEBANE" dobijanie postów ehh. A może ktoś nie wiedział ?

Opublikowano

Thx przyda sie ;D

 

+ 3 plusiki :D

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

@UP, o takich rzeczach powinien decydować MOD, a nie ty, marny gracz z 10 postami ! ;]

 

Jeżeli uzna, że to nie miejsce na ten "NIBY TUT" to go przeniesie

Opublikowano

rzal mj cie :>

 

mogłes to napisać w dziale prywatne serweryh...

 

straciłem przez ciebie 5 min .. i myslalem ze to bug będzie na PL a ty awalon... na chińskich jest tak samo...

nie zbieram nic :D

 

dając mi +/- marnujesz je poprostu...

Opublikowano

Ja tego nie wiedzialem ale wbilem to na pewno szybciej niz mial bym te kwiatki oddac, ale dobre ..

POSTY:

 

10 - 20 - 30 - 40 - 50 - 60 - 70 - 80 - 90 - 100

110 - 120 - 130 - 140 - 150 - 160 - 170 - 180  190 - 200

210 - 220 - 230 - 240 - 250 - 260 - 270 - 280 - 290 - 300

310 - 320 - 330 - 340 - 350 - 360 - 370 - 380 - 390 - 400

410 - 420 - 430 - 440 - 450 - 460 - 470 - 480 - 490 - 500

510 - 520 - 530 -540 - 550 - 560 - 570 - 580 - 590 - 600

610 - 620 - 630 - 640 - 650 - 660 - 670 - 680 - 690 - 700

710 - 720 - 730 - 740 - 750 - 760 - 770 - 780 - 790 - 800...

 


                                                                                                                                                                :SwT:

Opublikowano

Pisze MINI TUT,a pod tym Działa na AVALON więc ?

 

Nie, napewno na avalon, szybciej zbierzesz te kwiatki ... Trzbea ich tylko 5, a Głodnych Alfa wilków jest pełno ! Zwłaszcza koło biologa !

Opublikowano

Owszem stare ale dobrze że sie tym chcesz podzielić

ja podobnie robiłem na longjuYT2 tylko że z misją

od strażnika wsi co potki mu sie kupuje robiłem z pamięci

i jak zakończyłem to około 30 lvl wbił

ale dobrze że wstawiłeś na pewno ktoś nie wiedział

2mo740k.jpg

Opublikowano

Ja, jak grałem na avalonie to expiłem sobie od 1 do tego 28 nie używając tej misji a dlaczego? Bo drop kasy jest mały i nie opłaca się tak przeskakiwać z levela na level bo potem chcesz kupić zbroje,potki, cokolwiek i nie masz kasy :)

Dawne czasy na ProMT2 z moją najlepszą gildią PALESTYNĄ!

 

Zapraszam do oglądania i komentowania :)

 

 

 

 

Pozdrawiam P0WER :)

Opublikowano

Żal było 10000000 razy masz - powinieneś przynajmniej poszukać przed napisaniem nowego tematu!

W GRZE NICK JERNEY LUB JOHNMCCLANE

Opublikowano

Weź Gzz wyluzuj bo niepotrzebnie posty nabijasz co ci dot ego, że ktoś coś pisze nie twoja sprawa niech se piszę, a ten temat powinien być w serwerach prywatnych mośku. Niby oczym piszesz?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

to żaden problem... wbijasz pelerynę jeśli są i już masz 10 lvli więcej... i jest też misja od handlarki łazisz tam gdzieś po misje i klikasz i już 31 lvl ;x

Każdy mądrzeje z czasem...

Opublikowano

UP fajnie że na avalon na 4 lvlu Cie stac na Pelerynki, które tam kosztuja - 10szt. za około 10kk, a 10kk mozna zarobic Expiac od 1 lvl do 60 ;] Więc spoko, widze ze na serwie grałes, tam pelerynek u handlarki nie ma, tak smao jak pierscienia expa itp. Trzeba troche poexpic by wbic ten 28/30 lvl, a nie 5 minut, przynajmniej 10 ... ^^

Opublikowano

@UP ale niestety, widać na avalon nie grałeś, tami za misje z obiadem dostaje się 20%, tak samo z strażnikiem ... ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...