Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozkręcenie Działu Runes Of Magic


meth0d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję osób które :

 

-Pomogą napisać nowe tutoriale

-Znają bardzo dobrze język niemiecki , co pomoże w przeanalizowaniu nowych cheatów do gry

-Pomogą rozkręcić dział .

 

 

Z czasem to wy możecie się znaleźć na stanowisku kidmoderatora lub moderatora tego działu .

 

Pozdrawiam

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

pisz , za dobry tut może zostanie zdjęte 10 %

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Ja będe odpowiadać w każdym temacie, ale wątków raczej nie napisze

I don't speak Americano

._.'

Prosze o +

Opublikowano

No jak chcesz byle by dział się rozkręcił :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Ja także ściągam tą gierkę. Przy necie 1 MB/s to się troooszkę przeciąga :)

Jak ją "ogarnę" to co nieco postaram się napisać B)

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

Witam ;)

Jestem już średnio-zaawansowanym graczem RoM (51/35 Łotr/Kapłan)

TuT o tej kombinacjii zarezerwujcie dla mnie :)

Jeśli macie jakiekolwiek pytania PW...

Pozdrawiam ;]

 

@EDIT: Napiszę mnóstwo tutoriali (wiem bardzo dużo o tej grze ;) ) jednakże nie będę macał palców

w cheatach, gdyż byłoby to dla mnie hańbiące. Ta gra bez hacków jest boska! ^^

Dzisiaj wejdą co najmniej 2 tuty. Jeden o mojej klasie, a drugi o mountach ;)

Może jeszcze coś o wojnach gildii i rangach.

Więc szykujcie się na ogień ^^'

525ffffff.png
Opublikowano

Recenzja? ;)

Biorę to! ^^

Czas rozwinąć skrzydła ;x

 

@Edit: Pierwszy TuTek już zrobiony ^^ Zapraszam do oceny ;)

525ffffff.png
Opublikowano

Recenzja jest do pogaduch wrzucę . Dzięki za pomoc koledzy :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Pasjonat
Opublikowano

A ja bym proponował zrobić dwa sub fora

 

 

-Gra

-Cheaty do Gry

 

 

 

Aby rozruszać dział trzeba by zareklamować forum jak i grę. Wiele osób odraza to że gra waży kolo 7gb, a więc aby ich zachęcić można by jak najbardziej skompresować grę (np. GTA:SA zajmuje 3,5gb a ściągłem kedyś skompresowane do 300mb) aby można było ją szybko ściągnąć to na pewno zwiększyłoby zainteresowanie grą.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

zbyt duża sygnatura

Opublikowano

Popieram Sha.

Właśnie to waga gry jak najbardziej odstrasza ludzi, ale też i częste aktualizacje...

Kto by sie podjął takiego zadania? :)

525ffffff.png
Pasjonat
Opublikowano

najlepiej ktoś komu ufają ja mogą poszukać na necie jak to się robi, sam tego nie zrobię bo

-słaby upload

-nie jestem zbytnio znany na forum i niektórzy mogli by się obawiać wirusów.

 

 

Pozdrawiam

zbyt duża sygnatura

Opublikowano

@Up

jak spakujesz win-em ostro to nie bedzie ci potrzebny duży upload ;)

Co do tematu...pasowałby tutek o konfiguracji Ventrilo (z racji że ten czat głosowy w grze jest lipny -_-)?

525ffffff.png
Pasjonat
Opublikowano

@Up

jak spakujesz win-em ostro to nie bedzie ci potrzebny duży upload ;)

Co do tematu...pasowałby tutek o konfiguracji Ventrilo (z racji że ten czat głosowy w grze jest lipny -_-)?

 

 

 

 

 

winrar aż tak bardzo nie zmniejszy objętości.

 

 

 

@up

co do ventrilo zaraz się zrobi ;D

 

@edit

Proszę tut do konfiguracji ventrilo:

http://www.mpcforum.pl/topic/187133-tutkonfiguracja-ventrilo/

@edit2

Jak widać komuś przeszkadzał ten tut i mod przeniósł go do działu pogaduszki.

zbyt duża sygnatura

Opublikowano

Wiesz co..będę szczery...chodziło mi o to że ja miałem go zrobić xD

Nasza gildia posługuje się ventem, i chciałem o tym napisać.

Ale jak już napisałeś xD

525ffffff.png
Opublikowano

Ja narazie nie mam czasu robić tutków :P

Naprawdę chciałbym, ale nie dosyć że na wyjeździe jestem, to muszę szybko levele wbijać xD (1/2 dopiero -____-)

525ffffff.png
Opublikowano

niestety ale tutków pisać nie będę, powód to brak czasu...

język niemiecki znam na tyle dobrze że powinienem dać radę z przetłumaczeniem jakiejś treści :)

18101299.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odświeżam . Chciałbym podkreślić , że za każdy tutorial jest -10% :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

W grze jest tyle opcji że jak ją ogarne będę już wiedział co i jak to z mojej strony z 3-4 Tuty polecą, tymczasem muszę bardziej poznać grę,postacie itp.

Tak wgl. polecam tą grę ;p

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeżeli ktoś zna dobrze j.niemiecki niech się do mnie zgłosi . Jest potrzebna pomoc .

 

Nagroda -10% warna lub więcej w zależności od pomocy :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...