Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Rozpoznać Gracza Mało Zaawansowanego W [Cs] ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto jak go rozpoznać:

 

  • Czasami wali z shotguna do wroga oddalonego o pół mapy lub próbuje walczyć w pomieszczeniach ze snajperką w ręku.
  • Gdy próbuje rzucać granatami, te złośliwie odbijają mu się od wszelkich możliwych przeszkód zabijając kolegów lub (częściej) jego samego.
  • Często rzuca mięsem i bez przerwy ma żal na ustach(dupie).
  • Wszystkich wyzywa od cheaterów i/lub botów
  • Dużo kampi, bo chce pokazać kumplom jakie ma super staty;
  • A jeśli zdarzy się takie zrządzenie losu, że trafia na „cheaterów”, nadużywa komendy reconnect w konsoli;
  • Często zdarza się, że psuje grę innym;
  • Gdy umrze, skarży się na te pieprzone lagi, gdy jego latency wynosi ok. 10-50;
  • Często śpiewa piosenki typu disco polo przez mikrofon;
  • Gra wyłącznie klawiszem W i myszką;
  • Często zakładników nazywa figurkami woskowymi;
  • Ściąga sobie boty bez waypointów i dziwi się, że nie chodzi.
  • Gdy gra sam, wyzywa boty gdy go zabiją.
  • Kupuje M249 i wystrzeliwuje całą amunicję w biegnącego przeciwnika. Dostaje headshota od przeciwnika z P90;
  • Nie wie że można kupować amunicję, a jak zobaczy że ktoś przeładowuje, krzyczy że ten gracz ma ammohacka;
  • Kręci i wygina się we wszystkie strony, wystrzeliwując cały magazynek, oczywiście nikogo nie trafia. Zostaje zabity przez przeciwnika z nożem.
  • Próbuje glitchować na dymnym, często dostając z shotguna w twarz;
  • Widząc granicę raszu, biegnie na lasery, a gdy te go odpychają próbuje ponownie. Trwa to do czasu aż dostanie bana.

synga.jpgPomogłem ? kliknij lubie to ! = )

Opublikowano

Ostatnio gralem w cs i tez tak dzieci graly ja sobie stoje w 2 czesci budynku a ten we mnie granatem chce walnac i jebnal nim w sciane i sie zabil laugh.giflaugh.gif Ale kazdy musial kiedys zaczynac + :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...