Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Rozpoznać Początkującego Gracza W Cs


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie potrafi zmieniać nicku, toteż najczęściej gra pod nickiem Player;

Ponosi śmierć jako pierwszy;

Ma refleks szachisty

Nie wie, do czego służy bomba (paka);

Błąka się po mapie nie wykonując jej celów, za co często jest karany przez administratora banem lub kickiem;

Często po kilku godzinach gry ze złością ciska monitorem przez okno;

Fleszuje zawsze własną drużynę, nigdy przeciwników;

Jeśli kampi to z włączoną latarką ("bo nie wie co nacisnął");

A gdy ktoś go zauważy i zabije to wyzywa od cheaterów.

Zabija zakładników tłumacząc się, że wbiegli mu pod ostrzał;

Jeśli gra w CT, nie potrafi rozbroić bomby, bo nie wie, którym klawiszem. Biega dookoła strzelając do niej.

Nigdy się nie skrada, ani nie kuca (znowu nie wie, którym klawiszem);

Nie rozpoznaje, kto należy do jego drużyny, a kto jest wrogiem, więc strzela do wszystkich. Na pretensje zabitego kolegi odpowiada bo tak nagle zza rogu wybiegłeś!;

Jako terro gra z glockem, a w ct z usp, gdyż nie potrafi kupować broni;

W przypadku odkrycia funkcji komunikacji głosowej, śpiewa lub wrzeszczy do mikrofonu;

Kiedy trafi go ktoś z jego drużyny, najpierw rozwala mu łeb, a potem resztę swojego teamu;

Kiedy serwer kickuje go za ping, myśli, że był zbyt dobry i boją się z nim grać;

Gdy wejdzie na serwer z pickupami podnosi AWP i pyta czemu nie widać celownika (nie wie do czego służy PPM);

Gdy zabije swojego i admin da mu bana, ma żal do wszystkich;

Gra na strzałkach;

Rzuca granat dymny (smoke) i się gubi;

Pyta gdzie na jego klawiaturze jest znak „~”;

W skrajnych przypadkach obrywa headshota dymnym.

Biega z nożem po mapie i próbuje nim rzucić.

Nie kupuje kamizelki kuloodpornej (nie wie jak) i dziwi się dlaczego pada po jednej kuli od przeciwnika.

[extract]3maj fason albo giń[/extract]

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

hehe To jest najlepsze

oczywiście leci +

Nie ma to jak NONSENSOPEDIA ;)

synga.jpgPomogłem ? kliknij lubie to ! = )

Opublikowano

Heheh. Ja kwicze skilla, i też jest git, pierwsze 6 rund Jestem graczem z 1 posta. Dalej nikt mi nie podkozaczy :D

heheher.png

Kwicze skilla.

Piszę co myślę, jeśli cię uraziłem moją odpowiedzią, to idź się schowaj.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...