Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Miejskie Gangi - Inkasenci I Sobowtóry


Danone210

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W temacie chciałbym opisać jak łatwo oszukać grę Miejskie Gangi na NK...

 

1. Otóż wchodzimy w zakładkę "NIERUCHOMOŚCI" i klikamy w "Jak Zwiększyć Dochód"

2. Wybieramy 15 inkasentów, 3 sobowtórów(można zatrudnić ich tylko trzech) i dajemy "Zatrudnij"

3. Klikamy Opcję "Zamknij"

4. Możemy powtarzać pkt. 2 i 3 aż do znudzenia po czym odświeżamy stronę i cieszymy się że gdy jesteśmy OFFLINE zarabiamy tyle jak byśmy byli ONLINE B) .

 

Liczę na same "+" :P

Nie rozumiem za co te "-" jeśli czegoś nie rozumiecie to napiszcie a nie się ukrywacie <_< ..

Nie wymagam "+", lecz...

...Jeśli dajesz "-" napisz(w PW lub pod postem) za co, nie ukrywaj się(nie bądź lamus)

Kocham mpcforum.pl!!! 18706.pngKocham mpcforum.pl!!!

ff2user.png30070.png

27885.jpg4857.jpg

33674.jpg38448ada0392744b.jpg

 

Opublikowano

Extra bug stary! :) Dzięki wielkie i wielki + leci! :)

Przyjmuję zlecenia na grafikę - chętny? Napisz do mnie



Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój post - kliknij Lubię to!


Opublikowano

ja nie wem jakie zatrudnij nacisnąć i co powierzyć czy zamknąć stronę :(

 

:huh: Normalnie... -myszką (LPM)? :huh:

Jak naciśniesz na "JAK ZWIĘKSZYĆ DOCHÓD" w zakładce Nieruchomości to pokaże się okno gdzie możesz ich zatrudniać, są tam(w tym oknie) 2 przyciski "ZATRUDNIJ" dla inkasentów i sobowtórów wybierasz ile chcesz i klikasz w "ZATRUDNIJ". Jakieś inne pytania?:mellow:?

Nie wymagam "+", lecz...

...Jeśli dajesz "-" napisz(w PW lub pod postem) za co, nie ukrywaj się(nie bądź lamus)

Kocham mpcforum.pl!!! 18706.pngKocham mpcforum.pl!!!

ff2user.png30070.png

27885.jpg4857.jpg

33674.jpg38448ada0392744b.jpg

 

Opublikowano

Ale to nie działa u mnie wyskakuje okienko że mam niewystarczającą ilość monet ? Co mam zrobić ?

 

Na tym okienku klikasz "ZAMKNIJ" po odświeżeniu będziesz ich już miał.

Nie wymagam "+", lecz...

...Jeśli dajesz "-" napisz(w PW lub pod postem) za co, nie ukrywaj się(nie bądź lamus)

Kocham mpcforum.pl!!! 18706.pngKocham mpcforum.pl!!!

ff2user.png30070.png

27885.jpg4857.jpg

33674.jpg38448ada0392744b.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...