Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo all :D

Mam do was pytanko

Czy jak bede gral na PRYWATNYM serwerze z kumplami i jak bd hostem i zrobie np nieskoczonosc ammo za pomaca hacka to moge dostac za to bana bez VAC_Chaos " a ?

Prosze o odp Z gory ths :]

Pozdro

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ale bez vac chaosa nie włączysz konsoli :D to jakbyś wpisał tą komendę ??

_________________________________________________________________________________

 

Sry... nie zrozumiałem pytania :/

 

Prywatny mecz to to samo co Public ;)

krzysiek623.png

logoej.png

 

Za co ten ban ??

Opublikowano

ale bez vac chaosa nie włączysz konsoli :D to jakbyś wpisał tą komendę ??

_________________________________________________________________________________

 

Sry... nie zrozumiałem pytania :/

 

Prywatny mecz to to samo co Public ;)

 

Tak ale z innymi zasadami...

On chce użyć programu do wpisywania komend ;)

Nie będą one działać gdy nie ma konsoli lub gdy komendy są zablokowane ;(

Opublikowano

Tak ale z innymi zasadami...

On chce użyć programu do wpisywania komend ;)

Nie będą one działać gdy nie ma konsoli lub gdy komendy są zablokowane ;(

Napisal ze chce uzyc hacka a nie komend, wiec o czym gadasz?

 

Autor otrzymal odpowiedz. /zamykam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...