Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ogłoszenie] Za Co Możemy Dostać Bana.


R@Mek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spam

Spamowanie, czyli wysyłanie niechcianych wiadomości, jest zabronione. Dotyczy również

reklamowania stron www bez pisemnej zgody administracji oraz umieszczania linków

referencyjnych do innych serwisów/gier.

Kara za pierwszym razem: Blokada konta na 1 dzień.

Kara za drugim razem: Blokada konta na 3 dni.

Kara za trzecim razem: Blokada konta na 7 dni.

Kara za czwartym razem: Stała blokada konta.

 

Wulgaryzmy i zniewaga

Obrażanie innych graczy, używanie wulgaryzmów, a w szczególności obchodzenie cenzury, jest

zabronione. Dotyczy również nazw sklepów.

Kara za pierwszym razem: Blokada konta na 1 dzień.

Kara za drugim razem: Blokada konta na 3 dni.

Kara za trzecim razem: Blokada konta na 7 dni.

Kara za czwartym razem: Stała blokada konta.

 

Niedozwolone nazwy postaci

Używanie wulgarnych, obraźliwych bądź nieetycznych nazw postaci jest zabronione - postać taką

należy na prośbę GM skasować. Niezastosowanie się będzie karane w ciągu 24h.

Kara: Stała blokada konta.

 

Niedozwolone nazwy gildi

Używanie wulgarnych, obraźliwych bądź nieetycznych nazw gildii jest zabronione - gildię taką należy

na prośbę GM skasować. Niezastosowanie się będzie karane w ciągu 24h.

Kara: Stała blokada konta dla założyciela gildii.

 

Bug-using

Wykorzystywanie błędów w celu zyskania korzyści w grze jest zabronione (dotyczy również

wyłudzania przedmiotów przy użyciu bugusingu).

Kara: Stała blokada konta oraz blokowanie WSZYSTKICH kont użytkownika. (wykluczenie z oferty gry)

 

Niedozwolone oprogramowanie

Manipulowanie klientem gry w jakikolwiek sposób jest zabronione.

Kara: Stała blokada konta oraz blokowanie WSZYSTKICH kont użytkownika. (wykluczenie z oferty

gry)

Handel w rzeczywistości

Wszystkie konta graczy należą do firmy Gameforge Productions GmbH. Na mocy tego

postanowienia wszelkie próby, udane bądź nie, sprzedaży konta, skryptów oraz innych usług

doprowadzą do bezwzględnego usunięcia wszelkich powiązanych ze sobą w tym procederze kont.

Kara: Stała blokada konta.

W to nie wierze ponieważ wszyscy mają boty w m1,m2 i jakoś gm nie banuje

 

Groźby odnoszące się życia realnego

Wszelkie groźby kierowane pod adresem gracza/graczy dotyczące życia realnego są surowo zabronione.

Kara: Stała blokada konta.

 

Podszywanie się pod team metin2

Podszywanie się pod jakiegokolwiek z członków Teamu Metin2.pl w celu uzyskania własnych korzyści jest zabronione. Dotyczy to również wszelkich wymuszeń pod pretekstem znajomości GMa. Kara: Stała blokada konta oraz blokowanie WSZYSTKICH kont użytkownika. (wykluczenie z oferty gry)

 

Próba przejęcia konto osoby trzeciej

Próby pozyskania dostępu do konta innego gracza począwszy od prośby o hasło, skończywszy na wszelkich ofertach pomocy przy wykorzystaniu nielegalnych środków, są zabronione. Punkt ten dotyczy także sytuacji, w których gracz sam przyznaje się do używania kradzionego konta. Kara: Stała blokada konta oraz blokowanie WSZYSTKICH kont użytkownika. (wykluczenie z oferty gry)

 

Niestosowne logo gildi

Zabronione jest posiadanie w logu gildii treści rasistowskich, nieetycznych wulgarnych lub niezgodnych z polskim prawem.

Kara: Stała blokada konta dla założyciela, oraz czas 48h na opuszczenie gildii przez pozostałych członków. W przypadku zignorowania następuje stała blokada konta dla osób, które w tym czasie nie opuściły gildii.

 

Reklamowanie stron www niedozwolonych

Reklamowanie stron www zawierających hacki, keyloggery, wirusy, trojany i inne nielegalne/niebezpieczne oprogramowanie jest zabronione.

Kara: Stała blokada konta oraz blokowanie WSZYSTKICH kont użytkownika. (wykluczenie z oferty gry)

 

Wykorzystywanie opcji bugu handlu

Wykorzystywanie błędu uniemożliwiającego "odrodzenie się na miejscu" pokonanej postaci po zakoñczonej walce jest zabronione.

Kara za pierwszym razem: Blokada konta na 7 dni.

Kara za drugim razem: Stała blokada konta.

 

Rozpowszechnanie danych poufnych

Rozpowszechnianie przez graczy informacji dotyczących poufnych danych zespołu Metin2.pl, niezależnie od sposobu ich pozyskania, jest zabronione.

Kara za pierwszym razem: Blokada konta na 14 dni.

Kara za drugim razem: Stała blokada konta oraz blokowanie WSZYSTKICH kont użytkownika. (wykluczenie z oferty gry)

 

 

Nie licze ani na + ani na - ponieważ ten temat jest znany większości z was :D

banner-reklamowy.png

Wesprzyj akcję stop dzieciom neo i wklej ten obrazek do swojej sygnatury !!!

 

Link do obrazka: 

http://i2.pinger.pl/pgr372/0fc6015900185aa949fc592b/banner-reklamowy.png

 

Tylko neo daje - za nic jeśli nim jesteś TO DAJ - (mi nie zależy)

 

Jeśli nie jesteś neo to daj + (mi nie zależy) 

 

Wejdz na strone : 

http://www.stop-neo.yoyo.pl/

 

 

Opublikowano

@ reszel1jaca ne0-sie chłopak chciał dobrze i ma za to + a ty - ,a i może to nie miejsce na to a ale te O.S.T.R chyba samo reprezentuje biedę razem z tobą

peja to najlepszy raper a O.S.T.R lubisz go bo ma krzywy ryj tak jak ty ? czapeczka na głowę i raper .

Pomogłem daj +

Opublikowano

Co do tego zaznaczonego na czerwono:

Za EM2 ciężko znaleźć dowody, no chyba, że GM do ciebie podejdzie, ale jakby tak zrobił to za bardzo ucierpiała by jego duma (no bo przecież jestem gm do zwykłych userów pisać nie zamierzam).

Jedynie za przyciąganie mobków ktoś morze zrobić ładnego SS (bo filmików nie przyjmują jak wiadomo).

TAK! Przez SS można dowieść moblocka itp.

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

Przydatne bo mi sie niechce wchodzic na forum metin2.pl i wiem za co bany teraz.Aha tak wogóle piękne ctrl+c i ctrl+v. i za to plus (oczywiście nie za ctrl+c i ctrl+v)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...