Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Logowanie Na Serwer Hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem otóż po zalogowaniu się na konto i wybraniu postaci, dalej już nic nie mogę zrobić dlatego

bo nie przechodzi do ładowania się mapy, tylko się wiesza. Bardzo będę wdzięczny za pomoc.

 

ps. PortMap all odblokowane

ps2. Wcześniej się zalogowałem i mapka się załadowała i mogłem po biegać.

Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Opublikowano

lagi na kompie?

slaby net?;d

Net dobry a lagów brak, zresztą tu chyba o coś innego chodzi bo wcześniej mogłem normalnie grać tylko jak się wylogowałem i zrobiłem rest.

 

Do Moderatorów, tak zapomniałem dodać prefix [PROBLEM] -,- ale coż nawet nie mogę go teraz edytować bo brak takiej opcji.

Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Opublikowano

Brak prefixa

zbyt duża sygna.

Opublikowano

ej ty na górze po co ten spam?

A co do tematu to można zamknąć.

Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...