Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zmienić Bony Na Prive Żeby Ich Zakres Miał Większą/Mniejszą Wartość?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli w plikach serwerowych jest ustawione np max PŻ 20000 , a ja chcę żeby max było 10000, albo max na ludzi 15%, a ja chce żeby to było 40% i żeby działo, i... jak zmenić DMG broni, tak żeby to sie trzymało kupy i działało, to jak to zrobić? może było może nie, ale ja tego przez tą świetną... wyszukiwarke znaleźć nie mogłem, będę bardzo wdzięczy za każdą pomoc, a za najlepsze sie odwdzięcze.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

navicat w player masz jak napisał up item_attr tam masz nap. MAX_HP i tam od lv1 do lv5 ustawiasz sobie zakres bonow jak w lv1-lv3 ustawisz "10000PZ" a w lv4-lv5 "2000000PZ"to bedzie ci czesciej wchodzic to pierwsza a żadziej ta druga wartość........to proste myślę że ogarniesz :)

Opublikowano

Rodimop jak on może dodać prefix skoro nie jest modem ? :P

 

Navicat -> item_attr.

 

Jeżeli chcesz aby było losowo to od Lvl 1 do Lvl 5 ustawiasz np. Lvl 1 1500 PŻ Lvl 2 2000 PŻ Lvl 3 2500 PŻ Itd..

A jeżeli chcesz żeby zawsze wchodził taki sam bon to od Lvl 1 Do Lvl 5 wpisujesz to samo np.

 

Lvl 1 2000PŻ Lvl 2 2000PŻ Lvl 3 2000PŻ itd..

 

Jeszcze masz podobną nazwe tabelki item_attr. I tam masz jeszcze 6/7 bon. Zmieniasz tak samo jak poprzednika..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...