Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc]Tytanowa, Wolności, Bronie Epickie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak odbugować zbroje wolności i tytanową? Mam pliki by JachuPL i tam z hwanga mozna zrobic Tytanową. Ale jest zbugowana i nie można jej ubrać i w ogóle nie ma napisów przy niej. Chciałbym również o zbroje Wolności(dla wszystkich klas) ona też jjest zbugowana. Chciałem wgrać zapytania ale to nic nie dało. Oprócz tego mam na serwie epickie bronie z tego tematu ----->Klik i większości nie moge ulepszyc wchodzą do +7 i dalej nic nie wyskakuje żeby na +8 i +9. A z komend jest bez problemu +8 i +9. Wiecie co z tym może być nie tak.

klklgv.jpg
Opublikowano

zbroją musisz dodać defa ;]

 

wejdź do navicata, później zakładka player, później tabelka item_proto, a później rubryki value, i tam dodajesz ;]

Opublikowano

Zeby widziec tytanowa musisz sciagnac klienta symoxthehacker czy jakos tak

Jebnij "-" JEzeli zasluzylem a jak niezasluzlem tez walnij "-"

Pam, Pam Ksuje tu, Ksuje tam

Opublikowano

Aby zmienić wartość broni musisz wejść do itemproto, znaleść swoją broń, znaleść przy niej tabelke

 

ApplyValue1

ApplyValue2

ApplyValue3

ApplyValue4

ApplyValue5

 

I w tych tabelkach zmieniasz DMG Broni jakie tylko pragniesz :)

 

Licze na +

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...