Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy] Jak Ustawić Rozdzielczosc 1980X1080 W Crossfire


ziomaal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

mam pytanie da sie jakoś ustawić rozdzielczość 1980x1080 w crossfire ? bo kupiłem sobie monitor FULL HD ACER H233H i on ma taką rozdzielczość ...

 

a w grze chcę taką rozdzielczość aby była dobra grafika

za pomoc

 

5 i + lub - do wyboru :)

737307192.png
Opublikowano

Wejdz w Ustawienia > Video > Graphics > i poniżej pisze Resolution i tam sobie wybierz

synga.jpgPomogłem ? kliknij lubie to ! = )

Opublikowano

Wejdz w Ustawienia > Video > Graphics > i poniżej pisze Resolution i tam sobie wybierz

głupi nie jestem wiem o tym ale tam nie ma takiej rozdzielczości ! max jest 1440x900 i dupa więcej nie ma.. jest moze jakis patch sposob czy coś?

737307192.png
Opublikowano

Niestety większej się nie da

Gra była tworzona dosyć dawno temu i wtedy największum standardem był właśnie 1440x900

16435562.jpg
Opublikowano

no trudno do zamknięcia

 

będę się męczyć na 1440x900 chociarz wcale nie wyglada tak zle ;)

737307192.png
Opublikowano

jak jest dobrze to sie ciesz tym :) mozna na forum z8 poprosic aby zrobili w next patchu ta rozdzielczosc ale mysle ze nie zrobia ale napisze i sie dowiemy

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Niestety większej się nie da

Gra była tworzona dosyć dawno temu i wtedy największum standardem był właśnie 1440x900

 

tu sie mylisz po pzred ostatnim patchem weszly wlanie 2 nowe rozdzielczosci miedzy innymi 1440x900

i aj mysle ze wnet stworza jeszcze wieksze :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...