Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak Grać Na Privie Na Metku Z 2010R


Kejsi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wszyscy wiedzą wyszukiwarka forumowa jest "pro" wiec zakładam nowy temat. Kiedyś widziałem taki temat ale za nic nie mogę go odnaleźć w tym spamie. ^^

Opublikowano

Priv i Metek 2010 R Hmm Impossible Po Prostu się nie da ;] Ściągnij 2008 Bo 2010 już z jakimiś patchami itp wiec będziesz miał błąd ;] Tak mi się wydaje

1168857539.png
Gość krzywy231
Opublikowano

@up

 

ty sobie graj na 2008 r :]

 

@top

http://www.mpcforum.pl/topic/141121-tut-serwer-odpalony-na-metku-2010r/

Opublikowano

Musisz sciągnąć 2008 ponieważ 2010 jest spatchowane

Wcale nie musi. Po pierwsze autor chciał zalogować przez 2010 - i jest na to sposób (co prawda nie jest to dokładnie przez metin2client.bin i nie działa czat).

Po drugie na MPC gdzieś jest patch jak przywrócić wersję 2010 na 2008. Sam mam tak zrobione bo nie chciałem ściągać całej instalki.

 

Gdyby co to jeszcze ten tut podobny (ale mniej dokładny):

http://www.mpcforum.pl/topic/137077-metin2pl-na-nim-da-sie-juz-odpalic-priva/ 

 

PS. Nadal szukamy sposobu aby zalogować się przez "pełnowartościowego" klienta 2010 (bo w tucie logujemy się przez pobrany plik exe - a to nie to samo - dlatego np. nie działa czat).

__

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...