Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Ustawić Maxymalną Liczbe Osób Online!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich!

 

Dzisiaj zaprezentuje wam, jak ustawić maxymalną liczbe osób online na serwerze. Najczęściej jest to używane w celu zmniejszenia lagów.

 

To zaczynamy!

 

1. Sciągasz FilleZille.

http://www.dobreprogramy.pl/FileZilla,Program,Windows,13334.html

2. Włączasz Serwer wirtualną maszyną.

3. Logujesz się.

4. Wpisujesz:

 /etc/rc.d/netif restart 

5. Instalujesz FilleZilla.

6. Wchodzisz do FilleZilla i logujesz się tak jak na screen:

86700810159792730919.png

7. Wchodzimy w:

/usr/rain/channel/first

8. Szukamy pliku:

 CONFIG 

9. Edytujemy go Notepad++ lub innym edytorem tekstowym.

10. W ostatnią linikę wpisujemy:

 user_limit: [Tutaj wpisz maxymalną ilość osób, jaka będzie mogła wejść na twój serwer]

11. Zapisujesz plik.

12. Dajesz mi - i restartujesz serwer.

 

Dla ułatwienia dodam Video :)

 

579571423327107377857.png


Opublikowano

@up

Spoko.. Ale jak juz zalozyli serwer no-hamachi to raczej wiedza jak sie zalogowac :D

 

Nie chce + tylko - :D

579571423327107377857.png


Opublikowano

Jakbyś napisał 3 miechy temu to bym powiedział, że ładnie a tak....

 

http://www.mpcforum.pl/topic/141427-tutorial-jak-ustawic-maksymalna-ilosc-graczy-na-1-kanal-ch1/

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Za co on zbiera minusy (dla niego pozytywne)? Przeciez taki tut już był !

http://www.mpcforum.pl/topic/141427-tutorial-jak-ustawic-maksymalna-ilosc-graczy-na-1-kanal-ch1/

Tego tematu nie powinno tu być ...

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano

raczej zbedna rzecz , nikt nie ogranicza liczbe graczy w sytuacji kiedy przybywa serwerow w tempie geometrycznym to kazdy raczej chce miec jak najwiecej graczy.

Zreszta juz teraz ciezko skusic graczy na gre na serwerach dedykowanych.A serwerow hamachi dobrych jest jak na lekarstwo .

Opublikowano

No fajne masz -

zbyt duża sygna.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...