Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc]Klicent Ktoy Wczytuje Rozpakowane Pliki ;P


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam...

jak zrobic w kliencie by taka byla opcja?

 

poniewaz jak sciagam jakiegos clienta z zagranicznego serva i maja dodane te bronie 90lv+ etc to na luzie maja foldery

- "item"

- "icon"

-"uiloading"

-"season"

etc nie zawsze te foledry ale tak maja xP

 

i własnie szukam sposobu jak to zrobic bo jak wklejam na luzie do PL to nic nie daje ;/

 

mam metka 2008r i wgrany Metin2Mod kamera

 

 

@EDIT

 

a czy ktos ma jeszcze stara wersje Metin2Mod kamera?

gdzie pliki z

"root"

sa na luzie? bo chce pozmieniac nazwy rang i colory chatu ale pozniej root nie moge spakowac ;/

49591863631244318077.png

 

Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz na PW.

A chcesz dostać odpowiedź? To czytaj uważnie


  1. - Nie zaczynaj zdania od "ej" "ty" itp.
  2. - Zdanie zaczynaj od dużej litery.
  3. - Nie rób błedów ort..
  4. - Brak polskich i literówki jeszcze ujda .

Nie zgadzasz się się z powyżej przeddstawionymi pkt?

To NIE pisze i nie zawracaj mi głowy!

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

jak wypakujesz na przykład season1 to musisz go umieścić w tym folderze gdzie jest exe metin2 a z folderu pack musisz usunąć season1.eix i season1.epk

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...