Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Wygenerować Własne Hasło Do Bazy Mysql


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Dzisiaj chciałbym Wam pokazać jak wygenerować własne hasełko do bazy mysql<navicat><account>

 

 

Wykorzystamy to wtedy kiedy nasza strona rejestracyjna zakonczy sie kleska>katastrofą ^^:)

A więc tak;

Sposób Pierwszy - Najłatwiejszy

wchodzimy w podany link - i wpisujemy to co mamy wpisac ;D

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Sposób Drugi - Tylko z poradnikiem.:z lektorem''MPC nie dla idiotow'' :)

Ten sposob moze nam pomoc wtedy keidy np.: strona padnie albo Bóg wie co :)

...a więc tak wchodzimy do naszej machiny>serwera:

1.Logujemy się w VPC-naszym serwerze :)

Login:root

Password:mcncc.com

2.Wklejamy(edit>paste) albo jak kto woli-wpisujemy...

To jest ukryta treść, proszę

teraz wpisujecie:

To jest ukryta treść, proszę

...a oto efekt :)

dla hasla 12345 :D czyli SELECT PASSWORD('12345');

 

 

Aby wszystko dzialalo to spacja przed SELECT i mysql musi byc wprowadzona :)

Teraz najtrudniejsza rzecz -cały ten kod naszego hasla musimy przepisac do naszej bazy :P tzn.: tam co chcielismy z nim zrobic:

-zrobic nowe konto

-zmienic komus haslo

...jezeli tego typu tutek byl to sory ale ten sposobik jest nei zawodny :P 1,99/2 tego wziałem z oryginalnej strony mysql'a : http://dev.mysql.com/

i przepraszam Was ze musicie sie-brzydko mowiac..s..r...a...c z tymi linkami zamiast wstawic normalnego ss;a ale to juz nie moja wina probowalem ale wyskakuje blad...sluchajcie...ze jest zly format

a all zrobilem,probowalem w kazdym i nadal blad ze zly format ^^ ale mniejsza z tym :] mam nadzieje ze sie przyda :).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...