Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Heat Dotąd Dostępny Za Free!


Samszain1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

crashuje gre

wlaczam hacka potem warrocka jak sa te budynki to opcje sa znikna budynki i gra sie wylacza

 

Po to dałem linka do pacha do HackShielda....

Opublikowano

dobra sorry sciagnalem i zainstalowalem tak jak powiedziales i teraz bez hacka nawet sie gra nie chce wlaczyc !!

 

i nie mam pliku autoup.exe mam autoup zrobilem to do autoup i teraz tak jak mowilem gra ie nie chce wlaczyc

 

a gdzie mam zaistalowac to co sciagne

Opublikowano

Ludzie na razie nie ma żadnego działającego haka i dobrze. nareszcie można normalnie grac, bo jak haksy były to i samemu trzeba było hakować, a tak to nie ma potrzeby. Życzę wszystkim udanej zabawy.

f5eea1e979090638.jpg

Opublikowano

Trojan

Dam + Dam - Dam 5 Dam Co Chcesz Jeżeli ty to mi dasz to co ja Chce :) Róże na górze Fiołki na dole a mi się nie chce o ja pierdole !

Opublikowano

zamknijcie to jeśli hack nie działa a nie spamicie

A jak domagacie sie bana to kliknijcie 'Report' na danym kolesiu.

I opisujecie cała sprawe.

Opublikowano
przez tego peda** wielu ludziom teraz nie dziala wr MPC daj mu bana i bedzie spokoj
Zaktualizujcie sobie HS i dajcie ludziom spokój ,a jak nie to zrób sobie reinstal.

18706.png

18250.png

18590.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...