Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Odnośnie Postawienia Servera Na Słabym Kompie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy na komputerze 2ghz 512 mb ramu mogę postawić server tylko dla mnie aby grać na tym komputerze i postawic na nim serva proszę o szybką odpowiedz jeżeli ktoś mi pomoże dam + lub-

Jestem doświadczonym graczem na Privach :P Obecnie FKYT2 86 lvl Dagger.

KeNsChIn 69 lvl Onyks OFF

Opublikowano

Hmm... Jeżeli masz dobrze zoptymalizowanego kompa to uciągnie... Ale tylko przed tym wyłącz wszystkie programy które są nie potrzebne!! B)

johnmorrisonxxxppwxxxsc.png

Autor-Klik Na sygnę

:)

Opublikowano

spokojnie zakladaj

ja na swoim 2ghz zalozylem i gralo ok.50osob dziennie i male lagi

tylko wazne wylacz gg i takie programy ktore duzo bioro pamieci

wejdz menedzer zadan i procesy

znajdz tam proces services.exe i jezeli duzo uzywa proceska wylacz go:)

wtedy komp bedzie ci szybciej lazl:)

Pozdrawiam wszystkich

sstwc.jpg

Opublikowano

Nie wiem czemu ale jak ja robie serva a mam:

Procesor: 1,66 GHz

RAM : 512 mb

 

To jak włączam już wirtualną maszynę (Wciskam RUN czy jak to bylo xD) to mi sie komp resetuje :|

urechisyg.png

Opublikowano

dołączam sie do pytania moge zrobić server na kompie 3ghz 1 rdzen,1gb ramu i necie radiowym 512kb/s??jezeli tak to beda laggi? czy bedzie wywalac co 5 sec

 

@EDIT

 

Neotrodal nie moge wylaczyc procesu services.exe pisze ze to jest krytyczny proces i ze nie moze go wylaczyc

 

 

@DOWN

 

A bedą laggi jak sam bede gral?troche laggow moze byc ale nie tak ze wywala co 5 sec

Opublikowano

Ja postawiłem na kompie BARDZO dobrym procesor intel Core i7 (podkręcony konkretnie) i 6GB ram i chodziło że cud miód ^^ A jak ty chcesz sam grać to na pewno odpali :) może nawet parę ludzi sie zmieści ^^

18706.png

Większość ludzi nie lubi modów... Nie należę do mniejszości :] Ale Mod nie jest od lubienie tylko od tępienia ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...