Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polak Rusek Niemiec I Diabełdiabeł Złapał Polaka, Ruska I Niemca. Powiedzial Ze Ich Wypusci Jak Przejdą Wszystkie Jego Próby. - No To Dobra - Macie Pr


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Diabeł złapał Polaka, Ruska i Niemca. Powiedzial ze ich wypusci jak przejdą wszystkie jego próby.

- No to dobra - macie przyniesc wode ze swojego kraju.

Polak nie trudził się - przyniósł szklankę wody. Niemiec wiadro, a Ruska jeszcze nie było. Diabeł mówi:

- A teraz musicie to wypić.

Polak łyknął i nic. Niemiec pije, pije, pije ale nie może. Nagle zaczyna płakać i się śmiać. Diabeł się pyta:

- Dlaczego placzesz?

- Bo nie moge wypic.

- A dlaczego sie śmiejesz?

- Bo rusek jedzie cysterną!

- Druga próba:

- - Macie przynieść kwiatek ze swojego kraju.

- Polak przyniósł fiołek, Niemiec różę, a Ruska jeszcze nie było.

- - Macie to sobie wsadzić w dupe.

- Polakowi to bez problemu weszło. Niemiec plącze i nagle zaczyna płakać i się smiać. Diabeł się pyta:

- - Dlaczego płaczesz?

- - Bo nie mogę włożyć.

- - A dlaczego sie smiejesz?

- - Bo Rusek niesie kaktusa!

Trzecia próba:

- Macie przynieść jakąś broń ze swojego kraju.

Polak przyniósł zapałkę, Niemiec bazookę, a Ruska jeszcze nie było. - - Maciek to włożyć w dupe.

Polak włożył zapałkę bez problemu, a Niemiec plącze i nagle zaczyna płakać i sie śmiać.

- Dlaczego płaczesz?

- Bo nie moge wepchnać.

- A dlaczego się śmiejesz?

- Bo Rusek jedzie czołgiem!

 

Stary kawał, ale mi się podoba :D

 

EDIT : Coś mi sie popierdzieliło i jakimś cudem sie do tematu dał fragment kawału.. przepraszam !

Edytowane przez lisekk11

100 postów - xx.xx.xx r.

200 postów - xx.xx.xx r.

300 postów - xx.xx.xx r.

400 postów - xx.xx.xx r.

 

Mało pisze, ale staram się wiecej pomagać.

 

UserBars

32266.png15669.gif19971.gif17996.png31674.gif24026.png31353.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...