Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Co Zrobić Żeby Metin2 Sie Nie Zacinał


ToBe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc tak zapewne kazdy z was grał sobie 1 postacią + buff + shop + moze jeszcze pare fb wtedy na słabszych komputerach Metin nam sie zacina mamy tzw. Pokaz slajdów zamiast płynnej gry

co zrobic aby metin sie nie zacinał ?

 

 

ssy (tak chyba łatwiej wszystko wyjaśnić)

 

 

1 wybieramy menedżer zadań Windows [Ctrl+Alt+Delete]

00499039815216616234.jpg

 

2 wybieramy nasz metin który sie tnie i klikamy przejdź do Procesu

85010893269076737777.jpg

 

3 gdy przejdziemy do procesów to zaznaczamy PPM >>Ustaw Priorytet>>wysoki

70519431410262623650.jpg

 

4 Teraz pozostaje nam już tylko zgoda na zmiane priorytetu naszego metka i mozemy sie cieszyc o wiele lepsza i przyjemniejszą grą !

23227913646173580378.jpg

 

dziekuje mam nadzieje ze cos z tego zrozumieliście :D [PS. Prosze o + ]

 

Pzdr. ToBe

 

PS2. jak było to prosze o usunięcie :)

Jeśli Ci pomogłem to daj + to nie boli :)

Opublikowano

Tak kozaku , a jeśli naciskam Ctrl+alt+delete i mi wyświetla że niby wyłączyłem menedżer zadań a niewiem jak go włączyc to co mam zrobic xD ? ( ps. mam home edition :P )

Opublikowano

@ UP

 

wcale nie , włącz 5-10 metinow i spróbuj grać potem zrób to co ja napisalem na 1 metku i zobaczysz różnice

Jeśli Ci pomogłem to daj + to nie boli :)

Pasjonat
Opublikowano

Tak kozaku , a jeśli naciskam Ctrl+alt+delete i mi wyświetla że niby wyłączyłem menedżer zadań a niewiem jak go włączyc to co mam zrobic xD ? ( ps. mam home edition :P )

 

 

Kolego pewnie masz pełno wirów na kompie. Też tak miałem dałem do odwirusowania i już działa normalnie

722906f2077a4a05b4239b2d01a0764e.0.gif

 

Pomogłem Daj

+

Opublikowano

Również Odradzam..

Przy słabych komputerach, np. 512 mb ram, ustawiając priorytet zamuli ci kompa jeszcze bardziej, sama myszka nie będzie płynnie chodzić tylko będzie przycinać, łap + za chęci.

Opublikowano

Komputer się muli ponieważ ustawienie priorytetu na wysoki sprawia że procesor skupia uwagę bardziej na metinie niż innych programach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...