Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Resp Ognistego Króla


DrHause

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

Mam problem a mianowicie czy ognisty król respi się tylko w 1 miejscu?

Ponieważ na dedyku McMetinPro zabiłem go na v2 mapki ( przez ten słup ) zabiłem za 2 razy i był w mniej więcej tym samym miejscu. Tu był B)mapapieklo.jpg

 

Ok . Za 1h i jakieś 45 minut czekaliśmy z kolegą na resp ( on ch2 ) w tym samym miejscu na króla co go wcześniej 2 razy ubiłem i go nie było.. A na czacie pisało ze jakieś goście ubili ich ... I czy jest jakieś 2 miejsce gdzie się on respi??

Proszę o zaznaczenie na tej oto mapce

 

mapapieklo.jpg

Opublikowano

Dołączam się do pytania. ;)

Moim zdaniem za takie cos warna powinienes dostac ;)

a Superlonys dobrze mowi, tam krol zawsze jest

Opublikowano

Za co warna ?? Że też chce wiedzieć?? Lepiej dołączyć się do pytania niż pisać 2 temat.

 

Proszę moderatora o close

Gość Mounthains
Opublikowano

Tutaj każdy dostanie warna za spam prócz autora SuPeRsLoNeYs -.-

 

 

Dołączam się do pytania. ;)

 

 

Możesz cierpliwie czekać na odp, zamiast pisać zbędnego posta.

 

 

Loneys dobrze mowi

Tak. I to jest powód do napisania posta.

 

 

Moim zdaniem za takie cos warna powinienes dostac ;)

a Superlonys dobrze mowi, tam krol zawsze jest

 

Nic nie dodałeś. Spam

 

Temat zamykam. Autor dostał wszystko co potrzebował.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...