Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Call Of Duty 4 Modern Warfare Jak Grać W Mp Na Piracie.


BosskiFlisu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc nie jest to trudne napiszę wam tu w miarę dokładną instrukcje :

1. Ściągnij najnowszego pacha 1,4 i 1,5

2. Zainstaluj pacha 1,4

3. Zainstaluj pacha 1,5

4. Jeżeli kiedykolwiek instalowałeś pach 1,4 a potem 1,5 to nie musisz wykonywać czynności napisanych powyżej.

5. Uruchamiamy Call Of Duty Gra Wieloosobowa

6. Otwieramy Tyldę [~] (jest pod ESC)

7.Wpisujemy Connect i adres serwa z tej strony : http://www.private-servers.info/CallOfDuty4.html

Przykładowo :

Connect 129.22.169.13:28962

8. Gramy!

Dodam że czasami możemy dostać bana bo będziemy mieli ping 999 :] ale jeśli widzisz na serwie takich graczy to znaczy że można spokojnie grać. Polecam niemieckie serwy gdyż na nich są najmniejsze lagi :)!

Mam nadzieję, że pomogłem jeśli tak to Daj - bo zbieram!

Jeśli temat był... Usunąć moje wypociny tylko prosił bym o nie dodawanie %... Ja tylko staram się pomóc!

EDIT !!!

Większość serwów jest na pachu 1.7 pobieramy instalujemy gramy!

18706.png

Większość ludzi nie lubi modów... Nie należę do mniejszości :] Ale Mod nie jest od lubienie tylko od tępienia ...

Opublikowano

Tut nawet, nawet. Trochę mało czytelny. I nie trzeba połączać się przez konsolę, można też dodać serwer do ulubionych. Pozdrawiam, leci - ;)

NAJLEPSZY SERWER W EUROPIE!!


Norbisf.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...