Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zadawac Ogromne Uderzenia Na Swoim Servie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie nam potrzebny NaviCat ^^

 

- NaviCat ---> http://www.instalki.pl/pr...ych/Navicat.php

 

1.Instalujemy, a następnie otwieramy !!

2.Wchodzimy w "Plik" i pootem w "Nowe Połączenie

"

3. Tak to powinno wyglądać:

 

Nazwa Połączenia: Mt2

Host/Adres IP: Wpisujemy swoje IP z Hamachi z końcówką .100

Port: Zostawiamy w spokoju

Nazwa Użytkownika

: root

Hasło: 123456

Zaznaczamy, żeby program

zapamiętał hasło

I klikamy OK

 

 

4. Teraz klikamy x2 na Mt2

5. Wchodzimy w Player i potem znów wybieramy player !!

6. Teraz przewijamy tabelkę w prawo i szukamy

m.in st ht iq dx

7. Jak zapewne zauwarzyliście są to statystyki naszej postaći, możemy dać na "ile chcemy"

(Mi server rozwala jak da się powyżej 28 tyś.)

 

8.Teraz klikamy na "ptaszek" (zapisujemy) na dole okna i wychodzimy z programu.

9. W VPC wpisujemy ./stop i następnie reboot

10. Logujemy się od nowa

, wchodzimy na server i zabijamy wszystko jednym uderzeniem.

 

 

Uwaga

Tut nie jest moj,jednak dostalBędzie nam potrzebny NaviCat ^^

 

- NaviCat ---> http://www.instalki.pl/pr...ych/Navicat.php

 

1.Instalujemy, a następnie otwieramy !!

2.Wchodzimy w "Plik" i pootem w "Nowe Połączenie

"

3. Tak to powinno wyglądać:

 

Nazwa Połączenia: Mt2

Host/Adres IP: Wpisujemy swoje IP z Hamachi z końcówką .100

Port: Zostawiamy w spokoju

Nazwa Użytkownika

: root

Hasło: 123456

Zaznaczamy, żeby program

zapamiętał hasło

I klikamy OK

 

 

4. Teraz klikamy x2 na Mt2

5. Wchodzimy w Player i potem znów wybieramy player !!

6. Teraz przewijamy tabelkę w prawo i szukamy

m.in st ht iq dx

7. Jak zapewne zauwarzyliście są to statystyki naszej postaći, możemy dać na "ile chcemy"

(Mi server rozwala jak da się powyżej 28 tyś.)

 

8.Teraz klikamy na "ptaszek" (zapisujemy) na dole okna i wychodzimy z programu.

9. W VPC wpisujemy ./stop i następnie reboot

10. Logujemy się od nowa

, wchodzimy na server i zabijamy wszystko jednym uderzeniem.

 

Uwaga

Tut nie moj,dostalem zezwolenie na opublikowanie jego.

 

Jeżeli bylo to Przepraszam,i prosze zamknac.=)

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Przecież to było.... Ludzie myślą, że jak zmienią nazwę to będą pro ...

Mówię, co myślę, robię co chcę i nie zmienię się bo ktoś tak chce!

Opublikowano

Są też inne sposoby komend... ale i tak było :)

 

Masz;

To jest ukryta treść, proszę

 

@mało ramu dałęś i Ci pada

 

ja dałem z 36k ( chyba tyle max) i normalnie działało :]

fsck

cały czas Y i grasz jak masz bin/sh albo jak Ci serwer pada

Pierdol szkołe, jebać ją, zostań ninją

 

 

SZUKAM GMA I TESTERÓW NA MÓJ SERWER TEMAT:

http://www.mpcforum.pl/topic/127927-poszukuje-gm-chce-zostac-gm/page__st__220__gopid__1186295entry1186295

 

DOGADAmy sie na gg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...