Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Przed wgrywaniem systemu bot wszystko działał.Gdy wgrałem system od nowa,gdy uruchamiałem bota pisało Aplikacja została nie właściwie zainicjowana.To ściągnąłem Net.Frame work i wystąpił nowy błąd

SWSRO Bot has enocuntered a problem and need to close.We arre sorry for the incovonience.

If you were in the middle of somthing,the information toy were working on might be lost

Please tell Microsoft about this problem.

We heave created an error that you can send to help us improve SWSRO Bot.We will treat this report as confidential and anonymous

I 2 Opcje mam Send Error Report i Don't Send

Próbowalem wyłączyc raportowanie błędów w moj komputer itp ale to nie pomogło.Na laptopie mam to samo :(.Proszę o pomoc

Tu fotka z blędem http://zapodaj.net/4d4ed7025321.bmp.html

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@UP

Ściągnij inną wersję i spróbuj odpalić . Teraz z tego co widze włączasz nie scrackowego bota ...

 

Ps. Rozbawiło mnie "jak zrobić screen ek...." w pasku zadań ^_^

20358.gif
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...