Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Pozostałe Wersje Warrocka - Co I Jak.


wrboy1210

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat ten ma na celu rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące grania w inne wersje WarRocka.

 

Oprócz dobrze wszystkim znanego WarRocka International istnieją jeszcze 4 wersje tej gry:

 

[ WarRock Korea ]

 

Oficjalna strona - [KLICK]

 

  • Czy Polacy mogą się rejestrować? - Tak, mogą.
  • Czy Polacy mogą grać bez zmiany IP? - Tak, mogą.

[ WarRock Japan ]

 

Oficjalna strona - [KLICK]

 

  • Czy Polacy mogą się rejestrować? - Tak, mogą.
  • Czy Polacy mogą grać bez zmiany IP? - Nie, aby zagrać w WR Japan trzeba zmienić IP.

[ WarRock Indonesia ]

 

Oficjalna strona - [KLICK]

 

  • Czy Polacy mogą się rejestrować? - Tak, mogą.
  • Czy Polacy mogą grać bez zmiany IP? - Nie, aby zgrać w WR Indonesia trzeba zmienić IP.

[ WarRock Philippines ]

 

Oficjalna strona - [KLICK]

 

  • Czy Polacy mogą się rejestrować? - Tak, mogą.
  • Czy Polacy mogą grać bez zmiany IP? - Nie, aby zagrać w WR Philippines trzeba zmienić IP.

 

Proponuję podkleić w celu uniknięcia zbędnych tematów.

off

Opublikowano

no tak jedyny mankament jest taki z wr korean..

czy polacy mogą się tam zarejestrować napisałeś tak a to nieprawda..

do rejestracji w wr korean potrzeba koreańskiego numeru telefonu.... i smsem potwierdzić rejestrację..

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

Powtarzam, powtarzam i nic nie dociera. W WR Korea rejestrację można, lecz nie trzeba potwierdzać sms-em - są inne sposoby. Zaraz wejdę do Koreana na swoje konto i zrobię kilka ss-ów dla niedowiarków.

off

Opublikowano

lol nie trzeba zadnego potwierdzenia... Ja zrobilem konto bez potwierdzenia jakis rok temu.... Skoro da sie grac bez zmiany IP to dlaczego jak klikam Start Game to nic sie niedzieje? Mozesz mi pomoc? Trzeba zmieniac proxy?

FrogiPL.png

zgonikPL.png

 

FrogiPL.png

Opublikowano

Proponuje przykleić

10 post [jest]

15 post [jest]

20 post [jest]

25 post [jest]

50 post [jest]

100 post [jest]

125 post [jest]

150 post [jest]

200 post [x]

300 post [x]

500 post [x]

1000 post [x]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...