Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zostać 'Gm' Na Serverach Sea*


duszek1111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[TuT] Jak Zostać GM'em na Serverach bazujących na silniku Silkroad Emulator Advenced [sEA by PAx.]

1. Ściągnij WPE PRO 9a

2. Włącz Clienta, zaloguj się na konto, i daj Create

3. Włącz WPE PRO, wybierz SRO_Client.exe

4. Wejdź w Viev>Options i ustaw z Winsock1 na Winsock2.

5. Naciśnij Capture [Czerwona Strzałka]

6. Stwórz normalnie postać, a w nicku wpisując 1234Nick [ Najlepiej dawać 1234 przed nickiem, bo później zamienisz na [GM], chodzi o liczbę i znaków itepe.]

7. Masz już stworzoną postać? Jak tak to wejdź na WPE PRO i daj Stop Capture [Czarny kwadrat]

8. Odszukaj pakietu, w którym widać twój nick.

9. Daj PPM>Send

10. Zamiast 1234 nadpisz na [GM], po czym wyślij pakiet.

11. Wyloguj się, zaloguj i masz GM'a !

12. Komendy które możesz wpisać w konsoli**/Chacie:


\kick Nick
\ban Nick
\spawn IDPowtora
\allnotice Tresć
\silk ilość silków
\spbonus SP :D


---

* Pakiet wysyłamy naciskając Czarną strzałkę.

** Konsole wywołujemy Shift+I+~

 

Spawny UniQ


This is tigerwoman:
/LOADMONSTER MOB_CH_TIGERWOMAN 3
This is captain ivy:
/LOADMONSTER MOB_AM_IVY 3
This is cerberus:
/LOADMONSTER MOB_EU_KERBEROS 3
This is Uruchi:
/LOADMONSTER MOB_OA_URUCHI 3
This is Isyutaru:
/LOADMONSTER MOB_KK_ISYUTARU 3
This is lord yarkan:
/LOADMONSTER MOB_TK_BONELORD 3
This is shaitan:
/LOADMONSTER MOB_RM_TAHOMET 3

Credits to ch77ter , ePvP, [sEA]

350x19_1261406460_35806.gif

 

podtastmpc.png

Opublikowano

2. Włącz Clienta, zaloguj się na konto, i daj Create

 

Jakiego clienta, jak zrobić konto?

Luv ja ZSZC

<3

 

beztytuuhp.jpg

beztytuu2x.jpg

beztytuu3n.jpg

beztytuuazn.jpg

Opublikowano

Tworze tą postać i nie ma żadnych pakietów, druga sprawa to gdzie ta CZERWONA strzałka jest? Ja widzę czarną tylko.

Luv ja ZSZC

<3

 

beztytuuhp.jpg

beztytuu2x.jpg

beztytuu3n.jpg

beztytuuazn.jpg

Bywalec
Opublikowano

3. Włącz WPE PRO, wybierz SRO_Client.exe

4. Wejdź w Viev>Options i ustaw z Winsock1 na Winsock2.

 

zrob to potem daj ta strzalke po lewej stronie i zrob chara potem dajesz stop czyli ten kwadrat i masz pakiety jak ich nie masz cos zle robisz

Opublikowano

Jeżeli masz własny serwer i jesteś GM. To Trzymasz Shift i (tyldę) ~.

Nieraz trzeba tak Shift + ~ + 1

 

Ciekawi mnie kto mi dał minusa. xD Skąd się biorą te dzieci. xD

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Bywalec
Opublikowano

w normal chacie nie ma comand list musisz poszukac id moobow w necie lub jak wiesz jak poszukaj w media.pk

Opublikowano

Tworze tą postać i nie ma żadnych pakietów, druga sprawa to gdzie ta CZERWONA strzałka jest? Ja widzę czarną tylko.

 

Moze chodzi o tą strzałkę 1234yo.th.png

speed.io.png

14119.gife9f7689074319b8d.jpg

18706.png

6077.png

PrincessStar.png

Opublikowano

jak coś wpisać do tej konsoli bo nie moge

Nick: iLoveIt

Lvl: 115 xD

Build: Bowman STR

Guild: Polish_Pride

Server: Iridium - (Ang) GrindRoad :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...