Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Błąd Podczas Łączenia Z Serwerem... Navicat Się Łączy...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z moim privem, przed restartem serwa zainstalowalem te nowe bronie Klik i potem reload i działało, wracam się z basenów, aż tu nagle włączam serwer i pisze: Błąd podczas lączenia z serwerem... WTF? na tym samym spol gram od zawsze, dziwne to było dla nie, więc sprawdziłem czy navicat się łączy, i rzeczywiście łączy się... Nie wiem o co chodzi:( Dam + i 5)

 

 

Dziękuje za szybką odpowiedź:)

Opublikowano

Zobacz IP w sysinstall, czy się nie zmieniło :>

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Opublikowano

Zobacz IP w sysinstall, czy się nie zmieniło :>

Ustawiałem teraz 2x i to samo:(

Porty w portmapie włączone, hamachi też, w bazie danych ustawione hamachi..;/

Opublikowano

Spróbuj zrobić nowe spol i zobaczyć, czy masz IP z .100 ( w spol ) :)

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Opublikowano

Spróbuj zrobić nowe spol i zobaczyć, czy masz IP z .100 ( w spol ) :)

Też wcześniej o tym pomyślałem, nawet restart kompa zrobiłem, a nowe spol też nie działa:/

 

 

POMOCY!!;D

 

edit2:

Odświeżam !

Opublikowano

Ile Operation Timed Out / Network is unreachable?

6 pod sobą, 1 obok czegoś tam czyli 7:)

 

edit1

 

Zapomniałem powiedzieć, że przedtem używałem GameMasterPanel II nic nie byłoby w tym dziwnego, że robiłem bronie z 100% na wszystko;p - Może to przez to?:(

Opublikowano

napewno nie przesto

Wgrałem nowe item_proto i dalej nie działa;/ robiłem 2 konto nie zalogowałem się, wszystko mam tak jak powinno być, możliwe jest zrobienie tak, aby serwer można było odtworzyć na innym ip na hamachi?

Opublikowano

Wgrałeś Bronie czyli zainstalowałeś nowe Pliki w folderze MYSQL? tak?

Dograłeś Item_proto nie modyfikowałeś swoje?

Jeśli tak to wystarczy że wpiszesz w FreeBSD:

 

Nadajemy prawa Roota Userowi:

 chown -R mysql /var/db/mysql/ 

 

Nadajemy prawa Roota Grupie:

 chgrp -R mysql /var/db/mysql/ 

 

Nadajemy prawa Roota Katalogowi:

chmod -R 777 /var/db/mysql/ 

 

 

I Włącz serva, powinno załapać.

admin2r.png
Opublikowano

Wgrałeś Bronie czyli zainstalowałeś nowe Pliki w folderze MYSQL? tak?

Dograłeś Item_proto nie modyfikowałeś swoje?

Jeśli tak to wystarczy że wpiszesz w FreeBSD:

 

Nadajemy prawa Roota Userowi:

 chown -R mysql /var/db/mysql/ 

 

Nadajemy prawa Roota Grupie:

 chgrp -R mysql /var/db/mysql/ 

 

Nadajemy prawa Roota Katalogowi:

chmod -R 777 /var/db/mysql/ 

 

 

I Włącz serva, powinno załapać.

Wpisałem, teraz rr serwa zaraz zobacze co z tego wyjdzie:)

 

Edit

 

Nie działa;/

Opublikowano

Zmieniałeś coś oprócz item_proto?

Nie wiem edytowałeś

 

Drop_item, Group.txt, forkedmapindex.txt ??

To zrobimy tak:

 

Odpal serva, niech probuje sie zaladowac do skutku, Ty w tym czasie odpal FileZille czy tam WinSCP wejdz w katalog channel/gamektorytamchcesz:P/ i wybierz syserr <---Otworz plik albo upladuj go dla mnie.

Powiem Ci co nie tak:P

Tylko szybko bo cala noc siedzialem:P

admin2r.png
Opublikowano

Zmieniałeś coś oprócz item_proto?

Nie wiem edytowałeś

 

Drop_item, Group.txt, forkedmapindex.txt ??

To zrobimy tak:

 

Odpal serva, niech probuje sie zaladowac do skutku, Ty w tym czasie odpal FileZille czy tam WinSCP wejdz w katalog channel/gamektorytamchcesz:P/ i wybierz syserr <---Otworz plik albo upladuj go dla mnie.

Powiem Ci co nie tak:P

Tylko szybko bo cala noc siedzialem:P

Sorry dopiero wróciłem od qmpla, zaraz zuploaduje:)

 

edit

 

Wiem co robiłem jeszcze! w tych folderach od first do game99 zmieniałem w pliku config hasło z mt@11212 czy coś takiego:P na moje hasło:)

Bardzo mi zależy na tym serwerze, ładnie poustawiany dla kolegów, epickie bronie i jeszcze te nowe tekstury, zachciewa sie grac:P

Zmieniłem na format .txt bo nie chciało wysłać;p

Plik w załączniku z folderu /usr/rain/channel/game1_1

 

edit2

Chyba wiem co zrobiłem nie tak:) w folderze db trzeba było zamienić także hasło, patrze się a tam account, hot backup, player itd czyli to co wyskakuje po wpisaniu komendy ./start

Przywróciłem ustawienia początkowe i zobacze jak to bd:)

 

edit3

Niestety nie chce sie z tym cackać teraz wyskoczył core no such file or directory;/ stawiam serwer od nowa dziekuje za pomoc + i 5 jak obiecałem.

syserr.txt

Opublikowano

Sorry dopiero wróciłem od qmpla, zaraz zuploaduje:)

 

edit

 

Wiem co robiłem jeszcze! w tych folderach od first do game99 zmieniałem w pliku config hasło z mt@11212 czy coś takiego:P na moje hasło:)

Bardzo mi zależy na tym serwerze, ładnie poustawiany dla kolegów, epickie bronie i jeszcze te nowe tekstury, zachciewa sie grac:P

Zmieniłem na format .txt bo nie chciało wysłać;p

Plik w załączniku z folderu /usr/rain/channel/game1_1

 

edit2

Chyba wiem co zrobiłem nie tak:) w folderze db trzeba było zamienić także hasło, patrze się a tam account, hot backup, player itd czyli to co wyskakuje po wpisaniu komendy ./start

Przywróciłem ustawienia początkowe i zobacze jak to bd:)

 

edit3

Niestety nie chce sie z tym cackać teraz wyskoczył core no such file or directory;/ stawiam serwer od nowa dziekuje za pomoc + i 5 jak obiecałem.

 

Ehh Sorry ale śpie:P I tak zagladam ida do ubikacji xDD

 

Po co od razu reinstallować?

 

Pierwsze co:

 

SYSERR: Jul 12 14:25:44 :: socket_connect: HOST localhost:15001, could not connect.

SYSERR: Jul 12 14:26:50 :: socket_connect: HOST 220.95.239.40:7120, could not connect.

 

Popraw a folderach:

"db"

"auth"

i wszystkich channelach Configi ze swoimi passami, i ustaw spowortem LOCALHOSTA, a nie swoje IP... poprostu na hamachi, albo routerze nie przepuszcza, zbyt ryzykowne. No chyba ze baza stoi gdzie indziej.

 

SYSERR: Jul 12 14:28:40 :: SetShopItems: Shop: no item table by item vnum #71110

Wywal tego itema, bo go nawet w bazie nie ma, albo dodaj do item_proto

 

 

Dziwi mnie tylko ten wpis:

SYSERR: Jul 18 06:29:24 :: heart_idle: losing 149 seconds. (lag occured).

 

 

EDIT:

 

Zapomnialbym

 

a wpisales po tym wszystkich w konsoli:

 

# mysql

GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'NOWYLOGIN'@'localhost'[naciskamy ENTER]

IDENTIFIED BY 'HASLO' WITH GRANT OPTION;[ENTER]

 

i wpisujemy quit gdy wszystko dziala.

To tyle pozdrawiam

admin2r.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...