Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gry, niekoniecznie MMO. Na mój komputer.


Aciek666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, otóż nie mam ani dobrego komputera, ani według mnie do końca roku nie będę go miał (thx rodzice =*).

 

Otóż szukałem już na serwisach www.mm****.***.pl, www.****mmo******.pl czy inne strony.

NIE MUSZA BYĆ TO GRY MMO!!!

 

Moje prametry kompa:

 

190 RAM,

Karta Graficzna Zintegrowana z RAM'em.

Karta Muzyczna Zintegrowana.

40 GB Dysk.

2.66 GHz Intel Celeron.

Po za tym, zasilacz wymiałem 4 razy..

Optimus, nie polecam tych komputerów,

Windows XP Home Edition Service Pack 2 orginal.

Internet: 312, do 3 MB.

 

Chodzi mi o gry, które pójdą PŁYNNIE na mój komp!

 

Kilka informacji,

MuOnline - Gdy włączyłem menu, od razu wyłączyłem.

Frets On Fire - Nie mam grafiki, grafika zintegrowana więc nie mam OpenLG.

Tibia - Dawno, przestałem.

Diablo II - Grałem, nie mam instalki, a z neta nie będę ściągał.

Counter Strike 1.6 - Gram aktualnie, ale niestety na Zombie Modzie, czy przy większości dużo osób mam po 3 - 5 FPS'y...

Maple Story - Grałem, ale przy dużej ilości efektów czy też przełączania map, to trwa zbyt długo.

Starcraft, Age Of Empire - Grałem, stracraft po jakimś czasie już mi przeszedł.

Red Faction - Grałem, nie wiem gdzie mam instalke.

Unreal Tournament - Bez zarzutów, ale 4 razy przechodziłem, ile razy można.

Rayman 3 - Najlepszy silnik, brak jakich kolwiek tnięć, lagów. Ale niestety mam płyte zrysaną i samego końca nie widać :(.

Kangurek Kao, Kanugrek Kao Runda 2. - Kangurek Kao jeszcze działał bez żadnych problemów, lubiłem tą przygodówkę :), natomiast runda 2 nie odczytuje tekstur.

Gry VIAA - Nie dziękuje.

Blood, Doom, Quake III, Quake II, Quake I, Heretic - Kochałem te gry, stare ale naprawdę ZAJEBISTE! Jedyne które naprawde mi podpsowały.

Serious Sam - Przeszedłem.

 

To są te gry, w które grałem najczęściej.

I w tej chwili.

 

Interesuję się grami: MMO, FPP, RPG, Przygodówki - raczej nie..., Strategie.

Powtarzam, bez żadnych zacięć.

Chodzi tu o gry jakieś ciekawe, a nie wchodzisz i wychodzisz ... Szukałem już wiele gier, i żadne mi nie chodzą.

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

Opublikowano

no to chyba w taki sprzet wejda gry 2d.. wiec gry 2d ktore by weszly to:

 

- Phoenix Dynasty (CPU 400MHZ 128MB karta grafiki 16MB 1,2GB na twardym, waga instalki 702mb) phoenix.jpg

 

- Conquer Online (Wymagania:Procesor 800 MHz, 128 MB RAM , 16mb grafiki, DirectX 8.1 instalka - 380mb)

ce66f16b-1708-4333-b843-7370d6b5afed.jpg

 

mam nadzieje ze pomoglem ;) bo nie znam juz innych gier na tak niskie wymagania... jeszcze moglbys sprobowac odpalic Magic World ale on wymaga 256mb ram ale mysle ze powinno isc bo to chyba optymalne ;P

 

Magic World:

 

magic.jpg

2006-2010

Opublikowano

kalonline ; o

Dziki 18:59:26

kasiu, do pokeballa xD

kacye 18:59:55

<ksz...> <kasia_w_pokebalu>;D

 

Problemy zglaszajcie na GG

 

domyslne : 5582630

Opublikowano

Phoenix Dynasty - Nie grałem O_O.

Conquer - Grałem, naprawdę po kilku godzinach gry mi się znudziło.

 

Dodam, że jeszcze grałem w (Propozycje Simpsona):

Wolfensztajn 3D

Djuk Njukem 3D

Simpson 20:08:12

kurwa to Ty przerobiles chyba wszystkie gry z lat 95-00

Ja 20:08:26

Wszystkie ...

Ja 20:08:29

stary... prawda

Ja 20:08:38

Ping ponga nawet grałem we 2 ze starym

 

Simpson 20:12:57

fallout

Ja 20:13:28

grałem

Simpson 20:13:40

stunt gp

Ja 20:13:47

Grałem

Simpson 20:13:55

kurwa

Ja 20:14:02

Bziuuuuum i speed

Ja 20:14:05

xD

Simpson 20:14:12

^^

Simpson 20:14:16

stant dżipi dobra giera

Ja 20:14:26

Mam jeszcze orginalna na płycie

Simpson 20:14:36

też

Simpson 20:14:41

z cyber mychy

Simpson 20:14:41

;d

Ja 20:14:55

Ja ściągłem i przykleiłem okładke

Ja 20:14:56

;d

Simpson 20:15:26

baldur's gate?

Ja 20:15:31

Na 12 płytach?

Ja 20:15:33

Mam..

Ja 20:15:34

Grałem.

 

xDDD Chyba nie ma już żadnych

 

Counter-Strike 2D,

 

Simpson 20:11:55

tony hołk 2 lub 3?

Simpson 20:12:09

warcraft 2 o_o

Ja 20:12:13

Grałem

Simpson 20:12:57

fallout

Ja 20:13:28

grałem

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

Opublikowano

Aciek mam lepszy pomysl xD tak na pocieszenie, czekaj za nowym kompem a narazie naucz sie jakiegos jezyka programowania (C++ , Delphi , VB) i pozarywaj dziewczyny, gry odpusc sobie and jak dostaniesz new kompa wykorzystasz to co sie nauczyles i dasz czadu noi nie tylko :D

 

wow ale forma pocieszenia ;P ale ja w twoim przypadku bym tak zrobil ;) niema sensu tracic czasu na czekanie i durne gry 2d w ktore i tak przestaniesz grac jak bedzie new komp :rolleyes: ;)

2006-2010

Opublikowano

age of empieres 2

 

sproboj emulatorow czyli ze grasz w gry z gameboya na kompie mowie ci calkiem fajne

Opublikowano

A więc zacznę tak.

Nowy komputer będzie gdzieś tak w przyszłym roku, lub na gwiazdkę.

Z dziewczynami nie mam szans, i nie będę na ten temat rozmawiał, co prawda najwyższa pora, ale jeszcze nie, chcę pożyć na wolności.

Język programowania? To nie dla mnie, bardziej lubie robić animację.

 

"To rób animacje!"

- To kup mi nowego kompa!

 

Macromedia Flash otwiera mi się mniej więcej 10 minut.

A uczyć mi się tym bardziej nie chce w szkole ; o.

 

#Up.

Grałem grałem grałem. Itp.

Grałem w Crasha Basha na Emulatorze PS, przeszedłem już około 21 gier, a potem już mi się odechciało grać na emulatorze.

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

Opublikowano

a wiec Aciek... pad usb do kompa - ON! i pykaj w Abe's Odysee i Abe's Exodus bo mozna pobrac z neta wersje na PC (bo to gra z PSX) i ci wystarczajaco czasu zje ta gra ;P wykozaczona poprostu :D wciagajaca jest bo trzeba myslec i trzeba byc zrecznym i szybkim, gotowym na wiele reakcji (osobiscie iles tam lat temu pocinalem na PSX w ta gre jeszcze i przechodzilem 1k razy :D), polecam ta gre jesli jeszcze nie grales ;) wciaga i fabula bardzo fajna, Abe's Odysee to pierwsza czesc i od niej polecam ci poznac ta gre jesli jeszcze jej nie znasz ;)

2006-2010

Opublikowano

zagraj sobie www.margonem.pl

zarejestruj sie gra fajna, podobna do tibi lecz leprza grafika, questy itp itd.polska gra.ja gram mam 23lvl ;P magiem.

Bez sciagania praktyczna ;P sprobuj bo naprawde warto

Opublikowano
zagraj sobie www.margonem.pl

zarejestruj sie gra fajna, podobna do tibi lecz leprza grafika, questy itp itd.polska gra.ja gram mam 23lvl ;P magiem.

Bez sciagania praktyczna ;P sprobuj bo naprawde warto

 

Boże, wiesz co?

Weź sobie słownik ortograficzny do ręki. NIE CHCĘ ŻADNYCH GIER MMO VIA CZYTAJ!!!

I przy okazji, grałem w to jeszcze jak nawet nie była znana bardzo ta gra, miałem 79 poziom. Czy coś.

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

Opublikowano

widze, ze grafa inna..

 

bo lepRZa a lepSZa robi roznice

Dziki 18:59:26

kasiu, do pokeballa xD

kacye 18:59:55

<ksz...> <kasia_w_pokebalu>;D

 

Problemy zglaszajcie na GG

 

domyslne : 5582630

Opublikowano

aciek wiesz co ci powiem?

 

dobreprogramy.pl>>po godzinach>>gry i masz w huja tego

Opublikowano

Fajny symulatorek, duzo dodatkowych aut i tras Racer 0.--

 

download:

http://racer.nl/download/racer064c.zip

 

polskie forum:

http://www.racer-polska.net/forumer/index.php

 

Hmm a inne gireki to moze:

 

Icy tower

Elastomania

DSJ

Carmagedon

Delta force

Frater(oj w to sie zawiesilem kiedys :PP)

 

Albo jakies minigierki xD polecam bowman i bowman 2, turret defence, rozne gierki platformowe pokroju elastomanii :P

 

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Nic nie wspomniałeś czy lubisz strategie ? Spróbuj sobie zagrac w serie Empire Earth, gierka jest naprawdę fajna lecz fajne są też jescze takie gry jak : bliztkrieg, Alexander, Twierdza Krzyżowiec. Ogólnie też czekam na nowego kompa, też za jakies 3 miechy będę miał tylko ja mam trochę gorzej ponieważ wymieniłem ostatnio kartę graficzną bo stara się sypła i okazało się, że w krótkim czasie poszedł zasilacz i musiałem nowy kupic, a potem okazało się, że płyta główna jest za słaba na tą kartę graficzną >.<. Nowej juz nie kupuje bo szkoda kasy, a właściwie jej brak ;P a i wcześniej zapomniałem dodac, że odrazu po zakupie karty graficznej komp sie restartuje przy większości gier, więc w nic praktycznie nie mogę grac.

 

btw. Jest jescze wiele tytułów lecz to już na forach warezowych, jak masz konto RS premium to masz co robic ;).

<a href="http://img27.imageshack.us/my.php?image=1213498071323.gif" target="_blank"><img src="http://img27.imageshack.us/img27/6875/1213498071323.gif" border="0" class="linked-sig-image" /></a>

Opublikowano

Wyżej, które podaliście gry. Grałem we wszystkie ...

Natomiast do Athisa, właśnie ... linki to ja też znam, ale nie będę wchodzić w każdą gre osobno i patrzeć ustawienia.

 

@uP

RuneScape, grałem, TNIE MI !1111111111111111111ONEONEONEOE NEO1!11

 

#TP

Proszę o następne...

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

Opublikowano

Soldat warto :)

I ja polecam serie Heroes :D

I serie Settlers oj mógłbym liczyć miesiące przegrane w te gry :)

Jeszcze od czasu do czasu pykam z przyjaciółmi :)

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Opublikowano

cda.pl na pewno kojarzysz tą stronkę :)

 

A grę, którą poleciłbym ci ze swojej strony jest Transport Tycoon Deluxe. Choooy z tym, że gierka ma swoje lata, ale kuuuurna grywalność jak najbardziej stoi na wysokim poziomie i roztrwania wiele dzisiejszych tytułów...pomiatam sobie w to do dnia dzisiejszego, naprawdę super gierka. Polecam jeszcze Lionhearth:Legacy of The Crusader, gra bardzo długa z mnóstwem quest'ów. Kiedyś miałem taki sam konfig komputera co ty i jeżeli nie miałem w co grać to bawiłem się emulatorem PSX :), dobrze skonfigurowany i 0 przycinek i tak sobie grałem przykładowo w Tekkena, czy Spyro :).

<a href="http://13k.pl/-/sugestia.php" target="_blank" rel="nofollow">http://13k.pl/-/sugestia.php</a> wejdź/kliknij w kotka :]

<img src="http://img257.imageshack.us/img257/8138/neverendstm0qr1md8ep0.gif" border="0" class="linked-sig-image" />

<!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->Play Hard! Go pr0!<!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#FFA500--><span style="color:#FFA500"><!--/coloro-->All Pierogs Come to Kapusta ;o<!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#FF00FF--><span style="color:#FF00FF"><!--/coloro-->Technical Itch. Pendulum. <3 <!--colorc--></span><!--/colorc-->

Opublikowano

W black & white 1 lub 2, Carmagedon, Iron strategy, fify moze i jakiekies starsze nfsy ;d Hard Truck 2, Wormsy chyba wszystkie czesci szczegolnie te pierwsze ^^ Port royal jak gdzies znajdziesz... Pizza connection, Pizza ~sindicate Icy tower <3 Jak sobie jeszcze cos przypomne to dopisze ;)

 

@down

lol. Najnowszy jest chyba hard truck 2000r i własnie o to chodzi ze czytałem wymagania. I lepiej Ty nic nie pisz póki nie przeczytasz... "miszczu"

Opublikowano

polowa z tego mu nie pojdzie miszczu najpierw wymagania poczytaj potem cos zamieszcaj

Opublikowano

Tak, cda.pl znam bardzo dobrze, ok kilku ładnych lat. Jedynie z czego tam korzystam, animacji flash czy też gierek online które mi tną ...

Tak, to prawda.

Soldat, fajna strzelanka, ale nie dla mnie.

Heroes, nudne gry turowe.

Settlers - Płyń na koniec świata, i jeszcze bliżej!

Carmagedon - Grałem, cóż. Fajnie się jeździło przez ludzi ^^.

Iron Strategy - Play.

Fify - Nie za bardzo inwestuje w sport, chyba, że Euro 2002 gdzie bramkarz łapie w siatce xD.

Need For Speed - III już mi nie chodzi.

Hard Truck - Grałem, ale te serie mi się nie spodobały.

Pizza connection, Rollercaster Tycoon - i tym podobne gry, grałem w nie.

Icy tower - był, grałem jeszcze jak była wersja 1.1.

Black & White - Mam na płycie, ale jakoś bycie Bogiem nie podoba mi się.

 

Grałem praktycznie w sporo gier, jeżeli coś będę pisał w jakie grałem. Oczywiście nie co post.

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...