Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem/Pomoc] Kazdy Oprocz Mnie Zna Odp Na Te Pytania ;D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemieczka, mam taki problem, jestem totalnie zielony co do grania na prywatnych serwerach, slyszalem, ze trzeba sciagnac metina z 2008 roku i babrac sie w jakies zamienianie plikow, spolszczenia itd. Czy jest jakis serwer z ktorego idzie sciagnac klient na czysto ze odrazu dziala? Moze ktos mi to wszystko wytlumaczyc, gdzie spolszczenie sie wkleja itd? Albo moze jakies linki do poradnikow tez by sie przydaly...

Opublikowano

Siemieczka, mam taki problem, jestem totalnie zielony co do grania na prywatnych serwerach, slyszalem, ze trzeba sciagnac metina z 2008 roku i babrac sie w jakies zamienianie plikow, spolszczenia itd. Czy jest jakis serwer z ktorego idzie sciagnac klient na czysto ze odrazu dziala? Moze ktos mi to wszystko wytlumaczyc, gdzie spolszczenie sie wkleja itd? Albo moze jakies linki do poradnikow tez by sie przydaly...

 

jak masz metina z 2008roku to jezeli go wypakujesz to tam wklejasz spolszczenie. mozesz tez kozystac z moda kamera lecz tam bedziesz mial tylko te serwery ktore kamer wstawil, oczywiscie musisz sie zarejestrowac na danym serwerze bo bez tego sie nie da zagrac. niektore serwery maja "swojego" klienta.

Opublikowano

Większość serwerów podaje spolszczenie na stronce (jeżeli serwer jest Polski) może też być spolszczenie które należy skopiować do NIE spatchowanego metina2 z 2008r.

Tutaj masz Download do metka z 2008r:

To jest ukryta treść, proszę

Skanu nie dam bo plik za duży, po drugie nie jest mój, a po trzecie mi wszystko działa plik skanowałem kiedyś Nod32.

 

Aby wszystko działało po wklejeniu spolszczenia do głównego folderu metka wchodzimy w plik "config" wybieramy rozdzielczość ekranu i inne parametry i zamykamy. Następnie przez spolszczenie odpalamy metka wybieramy serwer (obojętnie) następnie passy (po rejestracji) i jazda.

RMCF

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...