Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Nie Działa Ci Wr Po Patchu? Zajrzyj Tutaj!


matex96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisałem ten temat ponieważ coraz więcej osób po patchach ma problemy...

 

Więc zaczynajmy!

 

Są 2 sposoby na to żeby naprawić wr po patchu...

 

W głównym folderze z grą znajduje się plik Version.cfg

 

Moja zawartość tego pliku:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Uwaga!! Wyłącz antyvira jak będziesz to robił.

 

I co z tym zrobić jak nam wr nie działa? otóż zmieniamy liczby ( w moim przypadku to będzie ) 17,33,35 na 16.32.34

Czyli zmienić wszystkie prócz pierwszej i ostatniej o 1 mniej... wtedy nasz wr będzie się patchować jeszcze raz ostatnimi zmianami.

Jeśli to nie zadziała to zmien wartość tych liczb o 2 mniej i tak dalej aż się poprawnie spatchuje.

 

A i proszę nie ruszać linijki z Sub > 4

 

Sposób 2:

 

Poprostu przywróć system do dnia w którym warrock ci działał... mi to zazwyczaj pomaga.

 

Jak przywrócić system? ( Dla zielonych )

 

Wchodzimy w Menu Start > Akcesoria > Narzędzia systemowe > Przywracanie systemu i wybieramy datę w której warrock nam działał

 

Video Tut:

 

http://www.youtube.com/watch?v=WfJiae04ruQ

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Wchodzimy w Menu Start > Akcesoria > Narzędzia systemowe > Przywracanie systemu i wybieramy datę w której warrock nam działał

 

 

Ja nie mam tego "Przywracanie Systemu" =\\

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę !

Opublikowano

Matex Ogarnij sie. Czy to że napisał że mu nie działa to spam? Jak nie wiem co znaczy "Spam" to się nie odzywaj...

bbc2hero.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...