Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ustawić żeby wracał do miasta


Cabasd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nikt nie zna odpowiedzi? -.^

 

Jeszcze raz double post a dam 40% za tego i następnego.Potraktuj to jako pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.

Azerf

Opublikowano

1.Zależy do jakiego bota.

2.W CR ustawiasz jaką liczbę potków ma ci kupować i masz zakładce gdzie ustawiasz kiedy wraca do miasta np:full eq albo brak potków.A on sam ci wraca.

3.Zasada druga działa jeśli nic nie namieszałeś w ustawieniach początkowych,bynajmniej mi działa.

Opublikowano

Ja daje,aby wracał do miasta jeśli spełni dany wariant np: nie ma potów itd.Wtedy mi wraca,sprzedaje shit i kupuje poty oraz wracam.Jeśli tak robisz i ci nie działa radze zmienić miejscówkę.

Opublikowano

Kurde... no bedziesz sie klucil dalej? Uzywa RS nie zaleznie czy jest W UN czy w FGR i stoi przed wyjsciem!!!! Czaisz baze? zreszta gdzie expic na 106lvl wizzkiem jak nie Un lub FGR?? na garlie? <lol>?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...