Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] 30Kk W 5 Dni(W Zależności Od Cen Rynkowych)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień 1

1.A więc tak potrzebujemy 3 konta

-2x wojownik Mental(eq +5/6/7/8/9 w zależności ile mamy kasy broń koniecznie minimum włócznia od 10+6)

-1x dowolna klasa

2.Naszych wojowników expimy do 20lvl i ustawiamy na Em2 w lochu małp łatwych na cały dzień

3. Włączamy Em2 z naszą trzecią postacią idziemy nią na bo i ustawiamy na autodropie oraz wyłączmy opcje auto ataku w pobliżu jakiegoś pt na ile tylko możemy postać w tym czasie zabiera im yangi(czasem ktoś nie zauważy że dropnoł mu ząb orka bez + ale z własnego doświadczenia wiem że np.dropi mu wiosło on twierdząc że ma dużo takich itemów nie zabiera go a okazuje się że to wiosło ma bon ja osobiście znalazłem wiosło z bonem 10% na krytyka lub smoczą zbroje płytową z bonem1k do pż)

Dzień 1 podsumowanie

Wojownicy-drop medali około 10-15 medali (może być więcej zależy od szczęścia) + yang przez cały dzień około 200k

Dodatkowa postać yang (na bo dropi po 100-200 yang ) ja najwięcej dropłem 700k od 7 rano do 19 + itemy (około 200k jeśli żeczy z bonami można uzbierać nawet 2kk albo i więcej) + ząbki

Dzień 1 podsumowanie medale około 2kk-3kk +zarobek z bo najmniej 500k więc mamy 3.5kk

Dzień 2

Robimy tak samo jak w dniu 1

Dzień 3

1.Nasze postacie już powinny mieć 25-32lvl więc jeśli mamy postać 30 lvl ustawiamy ja na fb natomiast 2 ustawiamy na ezo dropi nam ona tam ribki

2.naszą postać dodatkową ustawiamy tak samo

Dzień 3 podsumowanie

mamy riba lub kilka ribów riby sellamy według cen rynkowych mi dropnoł rib sr 30 um -7 i zszedł za 15kk gram na kronosie

mamy rybki możemy je sprzedać lub otwierać(ja zalecam otwieranie)

mamy zarobek z bo 500k lub więcej

łączny zarobek jakieś3-7kk(jeśli mamy riba z dobrymi śr to nawet 17kk)

Dzień 4

Jedna postać łowi ryby tak jak w dniu 3

Druga postać zostaje na ezo

Dodatkowa Postać zostaje tam gdzie była

Zarobek podobny jak w dniu 3

Dzień 5

Jedna postać łowi ryby tak jak w dniu 3 i 4

Druga postać zostaje na ezo

Dodatkowa Postać sella eq zdobyte przez te 4 dni

 

Linki

Em2

To jest ukryta treść, proszę

FishBot

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Ustawienia czasu wędek

+1 ----> 2850

+2 ----> 2800

+3 ----> 2750

+4 ----> 2650

+5 ----> 2650 lub 2900

+6 ----> 2650

+7 ----> 2650

+8 ----> 2600

+9 ----> 2600

 

Dziękuje za uwagę Smolar97 Pozdrawiam

 

 

Nie ponoszę odpowiedzialności za bany lub inne przykre rzeczy związne z moim poradnikiem

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

 

Dziękuje za uwagę Smolar97 Pozdrawiam

 

 

Nie ponoszę odpowiedzialności za bany lub inne przykre żeczy związne z moim poradnikiem

 

pzdro a co myslales ze ktos do sadu cie poda bo zarobi o 1kk mniej niz obiecywales?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...