Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Postanowiłeś założyć i popracować nad serwerem Lineage2?Lecz często brakuje ci czasu na ciągłe siedzenie w grze i pilnowaniu graczy?

Masz szczęście mogę to zrobić za ciebie.

Mogłbym zostać GameMasterem na twoim serwerze.

Mam dużo czasu na Lineage2,moge pomóc ci przy pilnowaniu serwera.

Polecam siebie na przyszłość i uprzedzam niejestem dzieckiem pragnącym rządzy wyższości nad innymi graczami.Jeżeli angarzuje się w taką opcje,oznacza to że jestem do niej przywiązany i odpowiedzialny.

Postaram się wychwytywać wszystkich typów programy:Phx,Hlapex i tympodobne.

Informuje iż mogę pracować na kronikach:Interlude,Kamael,Hellbound,Gracia pt1,Gracia pt2,Gracia Final,oraz Gracia Epilogue.

 

Czas spędzany przy komputerze: Około kilku godzin zależy od dnia.Czasami 3-4h,a czasami 5-6,no i zdarza się też 7+ :)

 

Jeżeli popełniłem jakiś błąd w pisowni możecie mi to zgłośić :)

 

Dziekuje.

Opublikowano

Napisałem mogę,a jest to do tego jeżeli ktoś potrzebuje pomocy przy pilnowaniu.

Priv l2 to nie priv metin2 ja nie mam sprzętu domowego ani tylu pieniędzy na opłcenie dedyka.

Opublikowano

a ty myslisz ze ktos go wezmie na GM'a???? ludzie szukaja ze swojego grona bardziej doswiadczonych tych na ktorych moga liczyc i wiedza na ile ich stac a nie na slepo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...