Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bronie - czyli jak zalatwic caly wrogi team


Corinarh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karabiny maszynowe

smg1.jpg

smg2.jpg

smg3.jpg

Karabiny snajperskie

sni1.jpg

sni2.jpg

sni3.jpg

Potem dokoncze, obrazki nie moje wiec sie nie czepiac! Potem shostuje to na img i bedzie git.

budynsz1.jpg

Jesli macie problem piszcie na GG 1252128

Ogladamlogobleach2tx8.jpgWszystkie juz widzialem

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

data plox

1zy7no7.jpg

hahaha smieszny jestes . to ze jestes adminem to nic nie znaczy . jestes takim samym czlowiekiem jak ja i kazdy inny :)

 

Opublikowano

@up wejdz na stronke combat arms Klik! i tam masz Depot potem Weapons & Gear masz tam dane wszytkie dane broni ze zdjeciami (takie same jak podal kolega w topicu)

~.^

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@up no chyba wiadomo nie bo widzi damage wielkie (full) to odrazu gada ze na hita nie zawsze padnie na hita jak strzelisz w piete to nie padnie

Opublikowano

@up

Nie wiem czy jak byś snajpił, to byś w piętę celował, ale powodzenia.

 

@2xup

Nie odświeżaj. >.<

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Na Full Armorze z US L96A1 nie zabija na hita ^^/ wiec nobki cieszcie sie ile mozecie bo w interze nie bedzie raczej miala przyszlosci ta bron :D;p no moze jak na sam poczatek zanim ludzie nie dobija lv ;D:p

  • 1 rok później...
Opublikowano

to jest susper naprawde dzieki super poradnik podpiąćgo mozna

0[] 50[] 200[x] 400[x]750[x]1000[x]

 

 

 

 

 

 

SORY ZA PISOWNIĘ

 

 

Pomogłem daj 5*

Opublikowano

M32 I Mini gun 

 

 

I unolowe +++ Albo M6A2 

Post 100 Complete

Post 150 Complete

Post 200 Loading

Post 300 ErroR

 

xDDaj [+] Nie zaszkodzi ci ; D xD

Opublikowano

Co do l96a1 to tez myslalem ze jest taka wykoksowana ale przedwczoraj kupilem SR25 i owiele lepiej sie killa

W moich kręgach już wielu odpadło !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...