Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W Jaki Sposób Wyłączasz Komputer?


Qerino

w/w  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Sposoby:

    • przycisk POWER
    • Start->Zamknij
    • listw?
    • prawym prostym
    • telemarkiem za okno
    • wylanie CocaColi na bezpieczniki
    • kr?ce wentylatorem w drug? strone
    • w??czam Metina
    • wy??czam Tibie
    • (OPCJA PREMIUM) chucham na procesor, przegrzewa si?
    • (OPCJA PREMIUM) prosz? go, aby si? zamkn??
    • (OPCJA PREMIUM) like a J.Bond - przecinam kabelki : czerwony? czy mo?e niebieski?
    • "nie mam zdania"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.

Proszę o wypełnianie ankiety i uzasadnienie, ponieważ aktualne wyłączanie komputera mnie nie satysfakconuje :/

Proszę o pomoc!

sygnaturae.png

Genialna sygna by duds.

Opublikowano

a gdzie inna opcja? ja zamykam poprzez złamanie monitora w pół, oplucie go i posypanie skruszoną kartą graficzną.

Opublikowano

No własnie, gdzie inne opcje??dry.gifdry.gifdry.gifdry.gifdry.gifdry.gifdry.gifdry.gifdry.gifdry.gif

 

Z reguły najpierw idę do mamy po pisemną zgodę, potem do sołtysa, by takową podstemplował. Kiedy mam już papierek jadę do elektrowni, aby poprosić o odłączenie prądu w moim domu. Własnie w taki sposób wyłączam swój komputer.

 

Spam kwitnie .-.

off

Gość Klaus aka Black
Opublikowano

Ta... A jutro będzie jak podcierasz sobie dupe?

 

A. 1 kawałkiem papieru

B. Połową rolki

C. Palcem

D. Wcale

 

@Topic. Ja to wcale nie wyłączam ^^

Opublikowano

ludzie ogarnijcie sie troche, na huj ci ten spam...

takie tematy doprowadzaja do szalu powoli...

chcesz nabic posta piszac ten temat?^^

 

 

Jak wylanczam?

hmmmmmm...

...ŁĄDNIE.

; )

Opublikowano

Tak jak w temacie.

Proszę o wypełnianie ankiety i uzasadnienie, ponieważ aktualne wyłączanie komputera mnie nie satysfakconuje :/

Proszę o pomoc!

 

To zamiast walić go siekierą , kliknij przycisk "Wyłącz"

A tak nawiasem. Jak wyłączasz mikrofalówkę ? Mnie aktualnie wyłączanie jej nie satysfakcjonuje.

Opublikowano

Podchodzę do komputera kłaniam mu się i proszę o podpisanie zgody na wyłączenie go...

A tak na prawdę to Start->Zamknij

mgr inż. (mogę gówno robić i nieźle żyć)

zanim zadasz jakies pytanie kliknij http://bit.ly/zswIat

Opublikowano

@UP

Zawse można ustawić telefon jako "pilot" do komputera.

I wtedy pewnie tak można.

sygnaturae.png

Genialna sygna by duds.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...