Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Uruchomić Db-Bot Na Zszc Po Wejsciu Patcha 1.667


Ils

Rekomendowane odpowiedzi

Odkrywca
Opublikowano

Postanowiłem sam to zrobić może komuś pomoge gdyż dużo przejrzyściej to opisałem.

 

Wersja dla osób które od momentu zauważenia ze trzeba zrobić upadate nie ruszaly ZSZC:

1. Ściągamy Patch o stąd : http://www.multiupload.com/ZWNXSTR0WO

2. Wypakowujemy i kopiujemy ZSZCPatch_1.677.exe do folderu z grą Tylko to nic wiecej!

3. Odpalamy bota zwyklym sposobem i cieszymy się z gry.

Wersja dla osób które mieszały w plikach:

 

1. Oto elementy które są potrzebne do sciągniecia:

 

- Silkroad.exe http://www.megaupload.com/?d=40X65G2R Podziękowania za link dla SZEF xP

- Sro_Client.exe http://www.megaupload.com/?d=1NLYE57G Podziękowania za link dla SZEF xP

- Media.pk2 http://uploaded.to/file/pmmv61 Podziękowania za link dla xcoom

- Patch 1.677 http://www.multiupload.com/ZWNXSTR0WO Podziękowania za link dla SilkNation

2. Zastepujemy aktualnego sro_clienta, silkroad.exe i media.pk2 tymi ściagnietymi.

3. Patchujemy media pk w sposób:

 

1. Otwieramy Pk2Editor

2. Kilkamy File i wybieramy media.pk2 z folderu ZSZC

3. W Manual Single File Import wybieramy bcdisioninfo.txt

4. W linijce Entry Name wpisujemy bcdisioninfo.txt i klikamy Import

5. Wracamy do punktu 3-go z tym ze zamiast bcdivisioninfo.txt dajemy GATEPORT.txt

6. Zamykamy

 

7. Następnie kopiujemy ZSZCPatch_1.677.exe Tylko to nic wiecej!

8. Uruchamiamy patch i patchujemy.

9. Odpalamy bota zwyklym sposobem i cieszymy się z gry

 

 

Linki wzięłem z forum, mam nadzieje że nikt nie ma nic przeciwko. Jezeli coś będzie nie tak to oczywiscie w pełni przyjmuje karę jaka zostanie na mnie nalożona.

 

Pozdrawiam!

 

 

Nie ma scanów o czym też zapomnialem ale niestety nie są to moje uploady, a sam jestem teraz na komorce i nie mam jak je dodac.

 

Jestem w 100% pewny że pliki są czyste. W pracy posiadam bardzo profesjonalne oprogramowanie.

Core Gaming Team. [GM]Louder aka [GM]FlyingBuddha

1330173832-U15232.jpg

Opublikowano

1. Oto elementy które są potrzebne do sciągniecia:

 

- Silkroad.exe http://www.megaupload.com/?d=40X65G2R Podziękowania za link dla SZEF xP

- Sro_Client.exe http://www.megaupload.com/?d=1NLYE57G Podziękowania za link dla SZEF xP

- Media.pk2 http://uploaded.to/file/pmmv61 Podziękowania za link dla xcoom

- Patch 1.667 http://www.multiupload.com/ZWNXSTR0WO Podziękowania za link dla SilkNation

2. Zastepujemy aktualnego sro_clienta, silkroad.exe i media.pk2 tymi ściagnietymi.

3. Patchujemy media pk w sposób:

 

1. Otwieramy Pk2Editor

2. Kilkamy File i wybieramy media.pk2 z folderu ZSZC

3. W Manual Single File Import wybieramy bcdisioninfo.txt

4. W linijce Entry Name wpisujemy bcdisioninfo.txt i klikamy Import

5. Wracamy do punktu 3-go z tym ze zamiast bcdivisioninfo.txt dajemy GATEPORT.txt

6. Zamykamy

 

7. Następnie kopiujemy ZSZCPatch_1.677.exe Tylko to nic wiecej!

8. Uruchamiamy patch i patchujemy.

9. Odpalamy bota zwyklym sposobem i cieszymy się z gry

To w końcu pathujemy czy nie ?(punkty 7 i 8) To mam tylko skopiowac do folderu czy skopiowac i spatchowac. Bo ja(Moze tylko ja) Tego nie zrozumiałem. Dobra a jeśli Mam Ściągniętego silka (Full game.rar ta paczka) to tylko wrzucic ten patch 1.677?

speed.io.png

14119.gife9f7689074319b8d.jpg

18706.png

6077.png

PrincessStar.png

Odkrywca
Opublikowano

Tylko to masz skopiować z tamtego folderu, bo tam są trzy rzeczy. A następnie w folderze z ZSZC masz uruchomić i akceptować patch. To tyle :)

 

 

A jeżeli masz swieżego silka, tak jak po sciagnieciu to robisz tyle co tu :

 

 

Wersja dla osób które od momentu zauważenia ze trzeba zrobić upadate nie ruszaly ZSZC:

1. Ściągamy Patch o stąd : http://www.multiupload.com/ZWNXSTR0WO

2. Wypakowujemy i kopiujemy ZSZCPatch_1.677.exe do folderu z grą Tylko to nic wiecej!

3. Odpalamy bota zwyklym sposobem i cieszymy się z gry.

 

z tym ze musisz jeszcze zrobić ten punkt w swoim swiezym media.pk2 (I KONIECZNIE ZROB GO PRZED PUNKTEM DRUGIM OPISANYM WYZEJ!)

 

1. Otwieramy Pk2Editor

2. Kilkamy File i wybieramy media.pk2 z folderu ZSZC

3. W Manual Single File Import wybieramy bcdisioninfo.txt

4. W linijce Entry Name wpisujemy bcdisioninfo.txt i klikamy Import

5. Wracamy do punktu 3-go z tym ze zamiast bcdivisioninfo.txt dajemy GATEPORT.txt

6. Zamykamy

 

 

Ale do tego potrzebny ci folder z botem ktorego (jezeli nie masz) musisz sciągnąc

Core Gaming Team. [GM]Louder aka [GM]FlyingBuddha

1330173832-U15232.jpg

Opublikowano

jest jeden bład wresji dla tch co mieszały w pilkach do sciagniecia jest patch 1,677 anie 1,667 (twoje małe przejezyczenie ) a co do tego tematu dalej mi nie idzie

Opublikowano

@offtop

nie cytujcie tak bo trzeba 2x dluzej przewijac.. (usune to)

 

Sprawdz i napisz czy mazs tak samo a nie spam ^^

@up

co ci nie idzie? bot?

sygna1o.jpg

Opublikowano

@up tak nie idzie bot. Zrobiłem jak napisał lls. Albo pisze Can't creat file transfer itd albo jakiś chiński error.a robie tak: Wypakowywuje silka wersje 1.676. Włączam Pk2Editor w Manual..... Wybieram plik bcdisioninfo.txt i w Entry name wpisuje bcdisioninfo.txt a Entry patch zostawiam. I tak samo z GATEPORT.txt. Potem kopiuje ZSZC Patch 1.677 do folderu z gra i włączam bota Wykazuje SRO_Client.exe i błąd Can't creat file transfer.... A jak coś rusze to chiński error.

@Edit Przed włączeniem bota włączam SRO-DB Bot - ZSZC Loader i SrProxy w SrProxy wpisuje IP:67.205.76.42.

speed.io.png

14119.gife9f7689074319b8d.jpg

18706.png

6077.png

PrincessStar.png

Opublikowano

Wersja dla osób które mieszały w plikach:[/color]

 

1. Oto elementy które są potrzebne do sciągniecia:

 

- Silkroad.exe http://www.megaupload.com/?d=40X65G2R Podziękowania za link dla SZEF xP

- Sro_Client.exe http://www.megaupload.com/?d=1NLYE57G Podziękowania za link dla SZEF xP

- Media.pk2 http://uploaded.to/file/pmmv61 Podziękowania za link dla xcoom

- Patch 1.667 http://www.multiupload.com/ZWNXSTR0WO Podziękowania za link dla SilkNation

2. Zastepujemy aktualnego sro_clienta, silkroad.exe i media.pk2 tymi ściagnietymi.

3. Patchujemy media pk w sposób:

 

1. Otwieramy Pk2Editor

2. Kilkamy File i wybieramy media.pk2 z folderu ZSZC

3. W Manual Single File Import wybieramy bcdisioninfo.txt

4. W linijce Entry Name wpisujemy bcdisioninfo.txt i klikamy Import

5. Wracamy do punktu 3-go z tym ze zamiast bcdivisioninfo.txt dajemy GATEPORT.txt

6. Zamykamy

 

7. Następnie kopiujemy ZSZCPatch_1.677.exe Tylko to nic wiecej!

8. Uruchamiamy patch i patchujemy.

9. Odpalamy bota zwyklym sposobem i cieszymy się z gry

 

 

Linki wzięłem z forum, mam nadzieje że nikt nie ma nic przeciwko. Jezeli coś będzie nie tak to oczywiscie w pełni przyjmuje karę jaka zostanie na mnie nalożona.

 

Pozdrawiam!

 

 

Nie ma scanów o czym też zapomnialem ale niestety nie są to moje uploady, a sam jestem teraz na komorce i nie mam jak je dodac.

 

Jestem w 100% pewny że pliki są czyste. W pracy posiadam bardzo profesjonalne oprogramowanie.

Zrobiłem dosłownie to samo i wyskakują mi jakieś znaczki(9)

Odkrywca
Opublikowano

Czyli nie robicie dokladnie. Tez mi wyskakiwały aż w koncu zrobilem w ten sposob jak napisalem dokladnie i dziala.

 

Media.pk2 co jest tutaj to za nie nie recze bo nie sciagalem go.

 

Bron boże ma nie być spaczowanego 1.677 bo wtedy nie byloby sensu go sciagac. Potrzeba nam media.pk2 ktore nie zostalo jeszcze spatchowane najnowszym patchem. Bo najpierw patchyjemy recznie pliki do bota a potem do gry...

 

A jezeli macie blad to dajcie zjdecie bo ja nie pamietam bledow ale pamietam co robilem gdy wystepowaly.

Core Gaming Team. [GM]Louder aka [GM]FlyingBuddha

1330173832-U15232.jpg

Opublikowano

Zrobiłem dosłownie to samo i wyskakują mi jakieś znaczki(9)

 

 

proste you do it wrong ;p po cholore coś mieszaliscie w tych plikach wystarczyło tylko samego patcha sciągnąć i od nowa spatchować samemu media.pk mi śmiga jak przedtem 1 minuta roboty

 

@up tak nie idzie bot. Zrobiłem jak napisał lls. Albo pisze Can't creat file transfer itd albo jakiś chiński error.a robie tak: Wypakowywuje silka wersje 1.676. Włączam Pk2Editor w Manual..... Wybieram plik bcdisioninfo.txt i w Entry name wpisuje bcdisioninfo.txt a Entry patch zostawiam. I tak samo z GATEPORT.txt. Potem kopiuje ZSZC Patch 1.677 do folderu z gra i włączam bota Wykazuje SRO_Client.exe i błąd Can't creat file transfer.... A jak coś rusze to chiński error.

@Edit Przed włączeniem bota włączam SRO-DB Bot - ZSZC Loader i SrProxy w SrProxy wpisuje IP:67.205.76.42.

 

 

Rozbiłeś mnie tym .. xD

Staram się pisać poprawnie po Polsku
Opublikowano

Teraz niby wszystko jest fajnie ale bot mi nie wczytuje chara :/ z tego co widzę to ten srproxy mi nie działa przed update jak na niego najechałem pisało sroproxy+bot connected a teraz tylko srproxy+bot.

GG mam wyłączone, mój sys to Vista jak byłbym wdzięczny gdybyście mi pomogli się z tym uporać.

Opublikowano

proste you do it wrong ;p po cholore coś mieszaliscie w tych plikach wystarczyło tylko samego patcha sciągnąć i od nowa spatchować samemu media.pk mi śmiga jak przedtem 1 minuta roboty

Czyli co poprostu sciągam patcha patchuje i w media podmieniam czy dodaje te pliki txt? Jeśli nie tak to wytłumacz co po kolei zrobic : P

@ Co do tematu następnym razem dodaj do pobrania pliki GATEPORT.txt i bcdisioninfo.txt

speed.io.png

14119.gife9f7689074319b8d.jpg

18706.png

6077.png

PrincessStar.png

Opublikowano
Teraz niby wszystko jest fajnie ale bot mi nie wczytuje chara :/ z tego co widzę to ten srproxy mi nie działa przed update jak na niego najechałem pisało sroproxy+bot connected a teraz tylko srproxy+bot.

GG mam wyłączone, mój sys to Vista jak byłbym wdzięczny gdybyście mi pomogli się z tym uporać.

Mam dokładnie to samo tylko że mój system to xp.

872saber.png
Opublikowano

Powiem tak... Wrocilem z wakacji i od 2 w nocy mecze sie ze zrobieniem tego bota. Jezeli mozna prosic niech ktos w ogarniety sposob napisze jak wszystko pokopiowac od momentu rozpakowania sciagnietego czystego clienta bo mnie zaraz cholera wezmie. Robie wszystko na 50 roznych opisanych sposobow i ciagle sro mi sie nie wlacza.

Opublikowano

Powiem tak... Wrocilem z wakacji i od 2 w nocy mecze sie ze zrobieniem tego bota. Jezeli mozna prosic niech ktos w ogarniety sposob napisze jak wszystko pokopiowac od momentu rozpakowania sciagnietego czystego clienta bo mnie zaraz cholera wezmie. Robie wszystko na 50 roznych opisanych sposobow i ciagle sro mi sie nie wlacza.

 

Ja raz zrobiłem jedynie tak ze nie wazne jakie wpisywałem IP(ZSZC FIRE/Water) Zawsze wchodził mi na fire(old) a nie na water(New) i bot nie czytał postaci ani skilli.

Ja robiłem wszystkie sposoby jakie sa na forum i zaden nie pomógł ; /.

speed.io.png

14119.gife9f7689074319b8d.jpg

18706.png

6077.png

PrincessStar.png

Opublikowano

DLA KAZDEGO KOMU BOT NIE CZYTA CHARA Działa w 100%, na dodatek otrzymujemy nowa wersje bota.

 

 

Release info:

 

- How to make work the bot after the updates on ZSZC! -

 

Compatible with Windows 7 / Vista / XP all SP.

 

ok,it's easy.

 

****DO NOT USE MEDIAPATCHER DON'T WORK ANYMORE, DO NOT USE MEDIAPATCHER!!!****

 

 

* ok, the only thing what you have to do it's export the bcdisioninfo.txt , GATEPORT.txt and DIVISIONINFO.txt to the new pk2.

 

- Open the PK2 Editor -> File -> Open -> Select your Media.Pk2

- on "Manual File Single Import"

- Select File -> Select the "bcdisioninfo.txt" and the "GATEPORT.txt" and the - "DIVISIONINFO.TXT" and import.

- Entry Name: bcdisioninfo.txt - GATEPORT.txt - DIVISIONINFO.TXT. - TE 3 PLIKI DO POBRANIA (pliki txt wiec bez skana)

- then import the files.

 

thats all... if you want edit the pk2 for the bot ( if you do the edit don't download the pk2.)

 

- Downloads Links:

 

- Pk2 Tools: Pk2 Tools

 

- bcdisioninfo, gateport , DIVISIONINFO and leveldata on attached files.

 

- SRO-DB BOT FOR ZSZC: BOT v 1.0b

- SRO-DB BOT CRACK (1.0 Beta 2): CRACK v1.0b

- SRO-DB Bot: ZSZC Loader: BOT LOADER

 

- Procces Patcher if server is full: Procces Patcher

 

- Media.pk2 with all the stuff necessary( DONT NEED EDIT NOTHING ): MEDIA PK2

 

ZSZC NEW:67.205.76.42 ( But on game it will show ZSZC, but it's the NEW SERVER )

ZSZC OLD:72.55.143.209 ( But on gme it will show ZSZC(New), but it's the old server )

 

 

Quote:

Originally Posted by jumalauta View Post

Compatible with ZSZC ( Fire ) and ZSZC ( Water ).

 

Instructions:

 

- Extract the bot and the crack in the same folder, also the SRO-DB Bot: ZSZC Loader.

- Start the crack and click the Patch button, the bot will start, it's now cracked.

- A crack loader has been created in the folder.

- For further botting you can directly start it by clicking on crackloader.exe

- Close the crack.

- Start SRProxy and enter the server IP you want to connect. [ZSZC (Fire) or ZSZC (Water)]

 

- Start the bot, select your silkroad folder.

- Open the SRO-DB Bot: ZSZC Loader.

- Click on "Start Game" Button and wait until the game is started.

- Login, select a character...

- Once ingame, setup the bot, click start and...

... Enjoy Free Botting!

 

To avoid getting hacked, download the crack only from this post!

 

Bot: http://www.virustotal.com/fr/analisis/1813b824881963887236589fd1ba67f9c33124a58a324145666a44b1a1514f49-1278727829

Crack:http://www.virustotal.com/fr/analisis/566eded46ebc5db06fc6d31c5a68d1aaa2aab5ec51c1225d9e7855e027b043f6-1278741498

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Robie to co w tutku lecz przy probie odpalenia bez bota pojawiaja sie pusju bląd a zanim następny pusty błąd. Przy próbie odpalenia przez bota pojawiają sie dziwne krzaczki. Trzeba to media.pk2 co podales patchowac byłymi patchami? Proszę o odpowiedź.

Opublikowano

Robie to co w tutku lecz przy probie odpalenia bez bota pojawiaja sie pusju bląd a zanim następny pusty błąd. Przy próbie odpalenia przez bota pojawiają sie dziwne krzaczki. Trzeba to media.pk2 co podales patchowac byłymi patchami? Proszę o odpowiedź.

Daj te screeny błędów zawsze coś można z nich wywnioskować.

Opublikowano

Po updacie bociłem i wszystko było ok, aż do dziś. Włączam bota, wpisuje passy i po jakimś czasie wywala mnie na pulpit, co robić ?

Opublikowano

Po updacie bociłem i wszystko było ok, aż do dziś. Włączam bota, wpisuje passy i po jakimś czasie wywala mnie na pulpit, co robić ?

też mam taki problem właczam bota postać się buffuje i po kilku sekundach po zaatakowaniu moba wyrzuca mnie na pulpit 0CB ???

Opublikowano

Najwyraźniej coś się zmieniło :D Bo mam to samo co up , na razie jedynym wyjściem jest granie bez bota. Spróbuje jeszcze na wersji 1.0 może to coś zmieni.

872saber.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...