Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Ikonki Do Działów.


Gość Mounthains

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mounthains
Opublikowano

Ok panowie. Jak wiecie, wczoraj zostały dodane ikonki do działów. Problem leży w tym, że brakuje nam kilka :). Do rzeczy:

 

 

 

Prosiłbym o wykonanie ikonek do działów:

 

- Cheatengine

- AutoIT

- C++, Asembler, Delphi

- Reverse engineering

- Inne

- 4Story

- Via www

- Runes of Magic

- Inne gry

- Inne gry FPP

- Dobre programy

- Tworzenie stron www

- Zarabianie w internecie

 

 

Jeżeli ktoś zrobi więcej takich prac, będę skłonny zdjąć w nagrodę warna :).

 

Wzór w psd: (posłużyłem się linkiem kokosza ^^)

 

Ikonki maja być w formacie .gif

ikonka.rar.tar

Gość Mounthains
Opublikowano

Panowie. Podawać wszystkie ikonki tutaj. Nie odbieram pw.

Gość Mounthains
Opublikowano

No właśnie. Mój błąd. Przepraszam za niedoinformowanie.

 

ikonki maja być w formacie .gif

Gość Mounthains
Opublikowano

w gif tracisz sporo jakości jak byś nie wiedział :)

 

 

256 kolorków starczy. Nie jest to mój wymysł. Mają być w gifie i tyle.

Gość Mounthains
Opublikowano

Ja nie wiem co wam się nie podoba. Zaraz będę dawać warny za spam. Poprosiłem o coś, więc to robić. Jak nie chcecie to nie pisać. Tyle.

Opublikowano

proszę

 

rom

romn.gif

 

4story

 

4story.gif

 

 

w gifie wygląda to tragicznie, w png jest lepsze, ale cóż ....

 

2 wersja 2 png, jeśli będzie ok to przerobię na gif, albo sami to zrobicie, to 5 sekund roboty ;)

 

4story1.png

 

ikonka.png

 

Opublikowano
60px × 60px

Koniecznie GIF! :)

Cytat kokosza z tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/111074-wielka-prosba-od-kokosza-ikonki-obok-dzialow/page__hl__ikony%20działów

So..

@Shit,Tak, chcę się na Was zemścić, bo zabrano mi Kida za zbytnie przestrzeganie ortografii. Wyjdź na dwór, pomyśl przez chwilę, wróć i pisz mądre posty. Poprosiłem o zdjęcie Kida.

off

Opublikowano

Proszę, liczę że się spodobają Mou : ) Lubie pomagać na forum^^

 

Single Player:

singpl.gif

 

 

 

AutoIT:

autoit.gif

 

 

 

Cheatengine:

cheatengine.gif

 

 

 

Dobre programy:

dobreprogramy.gif

 

 

 

Tworzenie stron www:

strony.gif

 

 

 

Zarabianie w internecie:

zarabianienet.gif

 

 

 

NEW:

 

 

Inne gry FPP:

innegryfpp.gif

 

 

 

Inne:

inne.gif

 

 

 

Inne gry:

innegey.gif

 

 

 

2NEW:

 

FanART>Pojedynki:

pojedynki.gif

 

 

 

FanART>Galerie

galerie.gif

 

 

 

FanART>Tutoriale

tutorialee.gif

 

 

 

FanART>Animacje:

nimacje.gif

 

 

 

 

Wszystkie w formacie ".gif"

Ten ostatni mi się bardzo podoba xD

Jeśli się podoba to może jakaś nagroda zdjęcie % ? Ja nic nie żądam tylko proponuję/sugeruję ;)

 

o.O Widzę że moje obrazki te co kiedyś zrobiłem do "Forum Ogólne" się przydały, to liczę że te też xD

X


by Me.

Opublikowano

Omg ale wtopa sorka nie wiedziałem ;p

 

To może jak już posta napisałem to dodam coś do tematu żeby to nie był spam

 

Extra ikony :D

Opublikowano

Wiadomo... Jest News.

 

 

Trzeba szepnąć dudsonowej że się robi spam.... Takie coś w Pogaduszkach.

Jak nie robisz ikonek to temat nie dla ciebie do pisania....

______________________________________________

 

Dzięx :D

X


by Me.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...