Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Zrobić Serwer Metin2 Na Dedyku Z Linuxem?


Vazixable

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Normalnie stawiasz serwa tak jak na xp. Ostatnio też stawiałem na debianie serwa:)

Robię spol,przepisuje chińskie znaczki priv

23hx- 99LVL OFF

YT2Game- 98LVL OFF

haosf3000- 99LVL OFF

123Wulin- 96LVL OFF

Monastyr(PL)- 45LVL ON-Chwilowo nie gram :)

csyt2- 95LVL OFF

Opublikowano

to trzeba wgrać freesbd i wszytko praktycznie osobno pliki serwowe kupa roboty z tym by była.

Za Pomoc Proszę żebyście mnie nagradzali 5 i +

Opublikowano

Bożżż lodzie czy wy macie rozumy w ogóle?

Kupujesz dedyka pod serwer metina i nie masz pojęcia jak się to robi, czyli najpierw robisz a później myślisz. Gratulacje dla Ciebie.

 

Bezpośrednio pod Linuxem się nie da, tylko emulacja tak jak wszyscy to robią pod XP, czyli np Vmware. Ale w przypadku dedyka bez sensu wydać kasę i emulować.

 

Jeżeli nie oferują przeinstalowania BSD no to masz problem.

imetin_logo.png

Opublikowano

Zwyczajnie pomyślałem przed kupnem: pobiorę sobie pliki Metin2, rozpakuje tar -zxvf, zainstaluję mysql - Będzie git.. a tu masz..

sygnatura.png

 

Opublikowano

Wlasnie napisalem jakie są oferty, ale tylko linuxy do wyboru.

W 1 poście opisałem możliwości.

Pozdrawiam.

 

to może pokmiń w stronę instalacji GNOME/KDE a potem nad instalacją VMware .... nic innego nie przychodzi mi do głowy niech inni się wypowiedzą

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wget ftp://ftp.freebsd.org/pub/FreeBSD/releases/i386/ISO-IMAGES/7.2/7.2-RELEASE-i386-dvd1.iso.gz

 

Po pobraniu:

 

tar -zxf 7.2-RELEASE-i386-dvd1.iso.gz

 

Powinno działać.

baneros.png

Opublikowano

jak bedzie mizla to zainstaluje sobie Vmware Player i postaw na maszynie wirtualnej.

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

wget ftp://ftp.freebsd.org/pub/FreeBSD/releases/i386/ISO-IMAGES/7.2/7.2-RELEASE-i386-dvd1.iso.gz

 

Po pobraniu:

 

tar -zxf 7.2-RELEASE-i386-dvd1.iso.gz

 

Powinno działać.

 

 

Po co Ty mu każesz rozpakowywac ISO ?!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...