Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Błąd Podczas Łączenia Z Serwem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam postawiłem serwer i działał bez zarzutów. Dziś zaczołem go modyfikować aby był lpeszy. Lecz zaczoł mi wyskakiwać błąd podczas włanczania serwera o treści "connect: Connection refused" czy wiecie jak to naprawić? Bardzo proszę o szybką pomoc. Oto ss błędu :

Błąd

bardzo proszę o szybką pomoc

 

Ps.: Przepraszam za poprzedni temat nie wiem jak mogłem o tym zapomnieć.

klklgv.jpg
Opublikowano

Nie spotkalem sie jeszcze z czyms takim ale loguje sie na serwa czy nie?

18706.png

9942.gif

6509.gif

32213.jpg

33966.png

SERWER: Phantos 24

 

Nick: Feniks

 

Lvl: 45 [ Cały czas rośnie ]

 

Postac: Woj Body

 

DAJ + TO NIC NIE KOSZTUJE A MI POMOGA !

Opublikowano

Portmap właczony?

Plusuj to pomoge;]

18706.png

9942.gif

6509.gif

32213.jpg

33966.png

SERWER: Phantos 24

 

Nick: Feniks

 

Lvl: 45 [ Cały czas rośnie ]

 

Postac: Woj Body

 

DAJ + TO NIC NIE KOSZTUJE A MI POMOGA !

Opublikowano

Przywróć ostatnie modyfikację. Baza danych, serwer FTP.

Connection refused, czyli połączenie odrzucone.

 

@Feniks, po co mu portmap, skoro jest hosterem? :)

2364.png

lolyhb.jpg

Opublikowano

chyba nie mi:D

 

Wypakuj jeszcze raz pliki serwerowe i postaw od nowa serwa

Kurde sory za post pod postem zapomnialem o tamtym

18706.png

9942.gif

6509.gif

32213.jpg

33966.png

SERWER: Phantos 24

 

Nick: Feniks

 

Lvl: 45 [ Cały czas rośnie ]

 

Postac: Woj Body

 

DAJ + TO NIC NIE KOSZTUJE A MI POMOGA !

Opublikowano

PanTenorek, przy jakichkolwiek zmianach rób tzw. backupy (kopie zapasowe) całej bazy danych oraz edytowanych plików na FTP.

2364.png

lolyhb.jpg

Opublikowano

to zaznacz wszystkie tabelki w bazie w zakladce player, kliknij Prawym przyciskiem Myszy i kliknij Repair Tables. to jest w jakiejs opcji w tym rozwijanym menu co ci wyskoczy po kliknieciu myszka ale nie pamietam nazwy :(

57199140501148694665.png

Opublikowano

Ten problem jest bardzo prosty sam go mialem wejdź w navicata zaloguj sie na sieć (w navikacie) i masz tabelki player zaloguj sie na nia wejdz i zaznacz wszystkie tabelki co ci sie ukarzą kliknij na nie prawym przyciskiem mysz razzem z ctrl (zeby sie nie odznaczyły) i daj na Maintain Tabels->Repair tabels->extendet i tak jeszcze zrób z tabelka common, log i mysql wpisz w wirtualnej maszynie reboot powinno zadziałać prosze o + i 5 :)

Wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie

Tak jak wspomnienie po pierwszej dziewczynie

Jak czasy podstawówki

Zbite butelki, ubite lufki

Starte zelówki w podróży

Polowanie na chwile się nie dłuży, się nie nuży...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...