Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zacząć Grę Z Wojownikiem..


Xoni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wojownik:

 

Body:

 

Expimy na pieskach, wilkach do 9 level'a.. Robimy se Bod'ego, wbijamy PKT. tak:

-Aura - 7

-Wirek - 1

Robimy potem zaległe misje, i wbijamy 15 lvl, wtedy zaczynamy ulepszać EQ:

Mnisia - Min +4/5/6

Sejmitar lub Miecz - Min +4/5/6/

A reszta do +4/5

Dobrze, teraz zaczynamy robić misje, dostaniemy trochę kaski itd. I teraz rozdajmy dopiero Skille !

-Aura - 14

-Wirek - 1

Dobrze, musimy zdobyć już Tygre +6/7/8/9

I zaopatrzyć się w Pajęczą +6/7/8/9 lub Sejmitar+9

I idziemy expić 20 levl'a, i rozdajemy skille:

-Aura - 17-20

A jak wbije na 17 to Wirek :

Wirek - 3

potem idziemy lotać na Małpach Medale, z 8 do 12 medalów, sprzedajemy je za 130-150k, wtedy ludzie najbardziej kupują je...

Będziemy mieć ok. 800k - 1,2kk

I możemy spokojnie expić do 30 levl'a, dobra idziemy teraz na FB, zostawiamy na 2-4 dni, i mamy z 10-40kk.

Możemy kupić Lwią+7/8/9

I Miecz od 20 levla +9

I rozdajemy skille, wbijamy teraz:

-Aura M1

-Wirek 12

-Szarża 1

-3Stronne 1

Robimy konia, i jak zostanie kasy z Małózy/Perł, to kupujemy Medale, i robimy Konia na 11 level...

Expimy do 35 na Orkach i robimy Konai Bojowego, i znów robimy FB na tydzień, zarobek to 20-80kk

Możemy kupić śmiertelną +9 i Żelaka+7/8 i Riba +7/8/9 z nawet dobrymi śr..

Rozdajemy wszystko w Wirka, potem Berek..

I expimy do 45 na BO i dajemy w Berek, i możemy se expić, w V1 do 50-55 i kupujemy Ostrze Zbawienia +8/9

Jak zostanie kasy z FB... Jak nie to ustawiamy znów FB...

Dajemy wszystko do Berek jak wejdzie na M1, to znów ustawiamy FB i kupujemy KU Aura...

Dobrze expimy w V2 i możemy już zapomnieć o tym poradniku !

 

 

 

Mental

 

Expimy na pieskach i wilkach do 9 level'a.. Robimy se Mental'a, wbijamy PKT. tak:

-Silne 7

-Duchowe- 1

Robimy potem zaległe misje, i wbijamy 15 lvl, wtedy zaczynamy ulepszać EQ:

Mnisia - Min +4

Sejmitar lub Miecz - Min +6

A reszta do +4/5

Dobrze, teraz zaczynamy robić misje, dostaniemy trochę kaski itd. I teraz rozdajmy dopiero Skille !

-Silne 14

-Duchowe 1

Dobrze, musimy zdobyć już Tygre +6/7/8/9

I zaopatrzyć się w Pajęczą +6/7/8/9 lub Sejmitar+9

I idziemy expić 20 levl'a, i rozdajemy skille:

-Silne 17-20

A jak wbije na 17 to Duchowe :

Duchowe 3

potem idziemy lotać na Małpach Medale, z 10 do 16 medalów, sprzedajemy je za 130-150k, wtedy ludzie najbardziej kupują je...

Będziemy mieć ok. 800k - 1,2kk

I możemy spokojnie expić do 30 levl'a, dobra idziemy teraz na FB, zostawiamy na 2-4 dni, i mamy z 10-40kk.

Możemy kupić Lwią+7

I Miecz od 20 levla +9

I rozdajemy skille, wbijamy teraz:

-Silne M1

-Duchowe 12

-Tąpniecie 1

-Walnięcie 1

Robimy konia, i jak zostanie kasy z Małózy/Perł, to kupujemy Medale, i robimy Konia na 11 level...

Expimy do 35 na Orkach i robimy Konai Bojowego, i znów robimy FB na tydzień, zarobek to 20-80kk

Możemy kupić śmiertelną +9 i Żelaka+7/8 i Riba +9 z nawet dobrymi śr..

Rozdajemy wszystko w Silne, potem Duchowe..

I expimy do 50 na BO i dajemy w Duchowe, potem w Walnięcie, i możemy kupić se EQ jak zostało kasy z FB to kupujemy, Łuskę +7/8/9 i już expimy w V1 do 62-67 levla..

I dajemy wszystko w Tąpniecie, można też dać trochę w ten Walnięcie z Miecza xD

Możemy wtedy ustawić se FB i tak na 2 tyg. i otwierać małże, wyjdzie z 40-120kk, więc możemy kupić se KU na silne, lub Duchowe..

I trzeba kupić EQ, Boga+7/8/9 i jakiś miecz, może parte+6/7/8 lub Ostrze Zbawienia+7/8/9..

Expimy już w V2 i możemy zapomnieć już o poradniku....

 

 

Poradniki o Mental i Body różnią się tylko itemami, i trochę expieniem :)

PMK3yt4.png

Opublikowano

Berserk jest podstawą lecz nie którym bardziej opłaca się pierw maxować Wir miecza potem berserk...

Co do topica:

Zmień te kolory ponieważ już mnie oczy bolą od czytania

1290020186-U148832.jpg

Opublikowano

Expimy na pieskach do 9 level'a..

 

 

pozdrawiam ;]

nie to żebym zniechęcał ale na 2 raz zastanów się co piszesz

...i tylko Łódzki Widzew !!!

 

Zbieram (+) :D

Opublikowano

Co za poradnik.. (nie moge "hahahahahaahahhahaha")

 

Po za tym WOJ to najlepsza i najłatwiejsza postać w Metin2..

Nie sądzę aby ktoś tu z forum miał problem z graniem tą postacią..

Opublikowano

Rozdajemy wszystko w Wirka, potem Berek..

I expimy do 50 na BO i dajemy w Berek, i możemy już zapomnieć o tym poradniku..

 

czemu to jest na końcu w poradniku dla mentala co o.O

34shv6e.gifanigifncn.gif
Opublikowano

@ up

Autorowi zapewne chodziło też o wilki niebieskie itp.

 

Co do topic'u informacje w 100% dla początkującego gracza.

Co do cen małży i medali każdy serwer inny u mnie medale teraz po 300k, a małże po 50k (ahh ten "nowy" Bot :P) więc różnie to bywa.

 

Jednakowoż poradnik może się przydac dla takich newbie typowo jak mój kolega, który nie wiedział w co dawać.

 

Co do bodego to nie polecam expić w v1 z konia z dzisiejszymi dodatkami typu dmghack.

Lepiej jest z ziemi. Chociaż można jak zauważyłem u 2-3 bodych i sur wp walnąć ze skilla i na konia.

sygna2edited5.jpg

 

CHCESZ DOSTAĆ SZYBKĄ ODPOWIEDZ. POGADAĆ O CZYMŚ.

TEN CZAT TO MIEJSCE DLA CIEBIE.

Opublikowano

"-Witek - 1" Jest taki skil :D????

hahahah masz u mnie + za to ze sie dopatrzyłeś a co do tematu to nawet dobry ale ten witek mnie rozbraja

Opublikowano

Witek xD dziwne ze autor jeszcze nie poprawil a co do tuta to tak jak juz ktos mowil woj to banalna postac do grania i watpie zeby ktos mial problem w rozwijaniu tej profy

Opublikowano

Poradnik dobry, mógłbyś go edytować ( zmienić błędy ort. typu "Witek" xD )

Jak napisał AfroCanin poradnik w 100% dla początkujących.

Nie czepiajcie się autora / poradnika bo chciał dobrze, + za fatygę :rolleyes:

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Chcę - ;p

Edytuję go cały czas :)

Dodaję coś, itd. ;p

 

@EDIT:

Proszę mod'a o zdjęcie chociaż 10% :)

PMK3yt4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...