Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Błąd Podczas Łączenia Sie Z Serverem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem ze bylo wiele takich tematow ale w zaden mi nie pomogl.Więc tak kolega nie moze sie lognac na mojego priva, gdy się loguje wyskakuje mu błąd podczas łączenia z serwerem.Ja normalnie sie loguje i gram .

-server wlaczony

-portmap odblokowany 48 portow

- programy wylaczone ktore moglyby blokowac porty.

-antywir i zapora wylonczona

-probowalem resetowac server ale dalej nic nie pomoglo

-hamachi wlonczone kolega podlonczony do sieci

-u kolegi w hamachi obok mojej nazwy pokazuje sie trojkat z wykrzyknikiem i pisze blad VPN

-kolega ma 2 karty graficzne i ma jakos podzielony internet ale nie wiem czy to jakis wplyw, kolega normalne sie loguje na innych serwerach chamachi.

-probowalem z chinskim metinem ,spolszczonym u niego normalne ip z chamachi,i z 2008 roku i dalej to samo.

-zrobilem server 3 razy i dalej nic nie pomoglo robilem wedlug tego poradnika

cz1--http://www.youtube.com/watch?v=ww0e1QLZ21o

cz2--http://www.youtube.com/watch?v=M-kLvFr5tHQ&feature=watch_response

sorry za bledy. :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...