Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd Wyskakuje Przy Instalowaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem,poniewaz mialem formata i teraz gdy instaluje warrocka wyskakuje mi taki blad : http://img19.imageshack.us/i/beztytuurnx.jpg/ klikam ok i gdy zrobilem patch i wlaczam warrocka to mnie z niego odrazu wywala :/

 

 

@edit albo jesli nie wiecie co jest to moglby mi ktos wrzucic te dllki ? Bede bardzo wdzieczny :)

Opublikowano

ale co mam z tym zrobic? bo tam warrock jest.. mam to wkleic ?

 

@edit wypakowalem tam to milon bledow ;l

 

@edit2 teraz cos takiego mam.. juz bez bledow wkleilem http://yfrog.com/5gbeztytuulwj przy wlaczaniu wrr

 

 

 

@down ok,dzieki za pomoc :P leci 5*

Opublikowano

Nie wiem ja taki mam folder system w tym warrock co dałeś na ss i mi działa jeśli tobie nie działa to masz inne błędy w innych folderach pewnie alb o coś z kompem ja jak bym nie mógł wyjść z tego kłopotu z reinstalował bym cały system, ściągnął nową instalkę z warrock.net i zainstalował od nowa

 

edit to co teraz dałeś ten ss to już nie wiem co jest źle

76561198090890807.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...