Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dopiero Co Powstały.Świetny Serwer Low /Medium Rate Gracia Epilogue.


Buli8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

banner.png

Serdecznie zapraszam do gry na naszym serwerze Lineage2 "L2Assassin"

 

Serwer powstał przy udziale osób, które od początku powstania gry LINEAGE II związane są z szeroko rozumianą sceną MMORPG. Team tworzą osoby, które mają na swoim sumieniu współtworzenie podobnych projektów. Nieobce jest nam środowisko gier strategicznych, fabularnych, przygodowych czy RPG. Pasjonuje nas dobra literatura fantastyczna, mamy doświadczenie w grach sieciowych z rodziny MMORPG. Jesteśmy przekonani, iż doświadczenie jest jednym z naszych największych atutów i potrafimy z niego skorzystać.

Mamy ambicję opracować dzieło, które będzie stwarzało szansę dobrej zabawy dla wszystkich odwiedzających serwer L2ASSASSIN. Najtrafniej chyba można określić, iż będzie to Light przygodowa gra i zabawa – nasza ekipa będzie wspierać osoby, które preferują zabawę w stylu MMORPG, aczkolwiek osoby, które przedkładają ponad to bardziej mechanicznie rozumiany aspekt rozwoju swojej postaci z pewnością znajdą również wiele wyzwań na swojej drodze. Wstęp na serwer będzie wolny, niemile widziane będą jedynie osoby utrudniające zabawę innym bywalcom. Dzięki temu mamy nadzieję gościć w naszych skromnych progach sporą ilość graczy i wyeliminować jednostki, które nie są zdolne do zabawy w szerszym gronie.

Server, którym zarządzamy w założeniu ma za zadanie „trafić” do jak największej rzeszy odwiedzających. Osiągnąć to chcemy poprzez trwałe urozmaicanie Waszych doznań w grze realizując cały czas to nowe eventy i zabawy. Każda z nich rządzić się będzie własnymi prawami i odznaczać charakterystycznym dla siebie, wyjątkowym klimatem. Każda z nich będzie tworzona przez osobny, które mają odrębny charakter i temperament, dzięki czemu nie będą charakteryzowały się nudą. Klimat serwera nie będzie

jednoznacznie określony. Będzie pewnie można znaleźć jak to w serwerze LINEAGE typowe dla klimatu fantasy średniowieczne akcenty, ale również tajemnicze i absurdalne miejsca, które utwierdzą odwiedzającego w przekonaniu, iż gdzieś po drodze przekroczył magiczną granicę pomiędzy tym, co rzeczywiste a tym, co powinno na zawsze pozostać w zakamarkach chorego umysłu. Świat to jedna wielka zagadka i tylko od Ciebie zależy, jak daleko masz odwagę się posunąć.

Naszym zdaniem bardzo ważne jest stworzenie odpowiedniej atmosfery na serwerze. Będziemy stali na straży podstawowej wartości, która nierzadko jest topiona we wszelakich zakazach, ograniczeniach i barierach. Dołożymy wszelkich starań, aby gracz odwiedzający serwer L2Assiassin był zadowolony i mógł cieszyć się nieskrępowaną zabawą. Niech każdy bawi się jak lubi. Nasze największe zdanie to stworzenie ku temu warunków.

 

_______________________________________________________________________

gen_info.png

 

Kronika: Gracia Epilogue

Serwer powstał przy wykorzystaniu plików L2j

Typ Serwera: Medium Rate

Systematyczne Update i poprawki

Pomocni GM'owie

 

features.png

Raty:

 

Xp = 8

Sp = 10

Drop = 7

Spoil = 7

Adena = 4

Quest Drop = balanced

Quest Reward Adena = 5

Raid Drop = 8

 

Alternetywna zmiana profesji

SubClassa dostępna bez Questa.

Status Noblesse dostępny tylko poprzez Quest.

Dual Box - do ustalenia

Multi Box; - Zabroniony.

Geodata/Pathnode/Cellnode

Instancje Kamaloka/RimKamaloka.

Olimpiada

Subclass Skill Certifications.

Champion Monster System.

Cursed Weapons.

Augumentation System (bronie/biżuteria).

Mailing i Item Sending system (Epilogue).

System enchantowania skili (Epilogue).

S80 Quests.

Limit dropu herbów +/- 8 lvl od poziomu postaci

Zmiejszająca się szansa dropu herbów vitality wraz z lvl postaci

Buffs:

Normal Buffs - 30 minut

CoV, Magnus, PoF, PoW, VoP - 10 min

Songs - 6m

Pa'agrio Buffs - 30 mim

Dances - 6m

Pet Buffs - 20 min

 

our_team.png

 

Administratorzy:

[ADM] Jumanji

[ADM] Wolfiq

GM:

[GM] Back

Developerzy:

[DEV] Deyoun

Patron:

Kosiarka

 

hardware.png

Stan przejściowy:

Intel Xeon 2x2.80 GHz

4 GB RAM

HDD: 250GB

Połączenie Sieciowe - 100mb/s.

Traffic: Unlimited

Opublikowano

Niechcę być upierdliwy ale czy możesz podać dokładne Informacje co do rate oraz czy daliście coś od siebie ???

1318801632-U103988.png

 

 

Chcesz sygnaturkę // avka // tapete czy coś w tym stylu ? Pisz na PW ( ma być podany stock/render czy jakiś inny materiał, wymiary oraz kolorystyka i jaki ma być napis czy nie ma być wgl napisu.)

Opublikowano

Mógłbyś jeszcze podać średnią ilość graczy na serwie online w ciągu dnia ?

Za niedługo będę miał nowego kompa więc zacznę ostro łoić w l2 tylko szukam własnie dobrego serwa a twój wydaje się być ciekawy.

1318801632-U103988.png

 

 

Chcesz sygnaturkę // avka // tapete czy coś w tym stylu ? Pisz na PW ( ma być podany stock/render czy jakiś inny materiał, wymiary oraz kolorystyka i jaki ma być napis czy nie ma być wgl napisu.)

Opublikowano

Oczywiście średnia ilość graczy to narazie cos kolo 30+ ale jezeli chcecie zapraszajcie znajomych,kolegów i kogo sie da :)

Serwer sie dopiero rozkręca :)

Opublikowano

Oki za niedługo zagram ;]

1318801632-U103988.png

 

 

Chcesz sygnaturkę // avka // tapete czy coś w tym stylu ? Pisz na PW ( ma być podany stock/render czy jakiś inny materiał, wymiary oraz kolorystyka i jaki ma być napis czy nie ma być wgl napisu.)

Opublikowano

zaloze sie,ze serwer kupiony na allegro... zle ustawione rate'y sa na tym serwerze... porownujac exp, adene i quest reward to jest porazka... wystarczy farmic quest na kulki i 10kk za kazdym razem...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Do Ananas:Jakoś żadnemu graczowi takie raty nieprzeszkadzają są one wsamraz,a co do serwera to ty chyba masz z allegro serwer jest wynajęty i dedykowany, a tworzyli go od podstaw ludzie którzy mają pojęcie o tej grze i o tym środowisku,więc mi tu głupot niepisz.A jeżeli serwer się tobie niepodoba to poco komentujesz i czytasz ten temat?

 

Thunder:Co to za różnica :) Tutaj jest bardziej efektowny ;D

Opublikowano

Do Ananas:Jakoś żadnemu graczowi takie raty nieprzeszkadzają są one wsamraz,a co do serwera to ty chyba masz z allegro serwer jest wynajęty i dedykowany, a tworzyli go od podstaw ludzie którzy mają pojęcie o tej grze i o tym środowisku,więc mi tu głupot niepisz.A jeżeli serwer się tobie niepodoba to poco komentujesz i czytasz ten temat?

 

Thunder:Co to za różnica :) Tutaj jest bardziej efektowny ;D

wypowiadam sie bo gram od pre-luda... gralem na najlepszych privach w najlepszych klanach i na retailu tak samo. Skoro chcesz miec dobry serwer to daje ci rade

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...