Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] Farmbot Wszystkie Opcje Spolszczone Prawidłowo


satan10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, jak pobrałem farm bota prawie wszystkie jego opcje były źle przetłumaczone na polski więc postanowiłem to zmienić bo bot ma wiele więcej opcji niż znany "easymetin2"

Oto efekt mojej pracy

Farmbot wersja spolszczona :

http://www.speedyshare.com/files/23254065/Farmbot_spolszczony_dla_mpc.rar

Skan:

http://www.virustotal.com/pl/analisis/3d9745721a347fe62ba77549469c164872592b46ea686ef83e37b4aa1883b64a-1278316419

 

Zmieniłem:

-wszystkie itemki są po polsku

-wszystkie opcje są poprawnie przetłumaczone więc każdy powinien umieć go zkonfigurować bez tuta

-do wyboru jest tylko jeden język bota "polski" a wersji gry jest 6

-znalazłem opcje przyciąganie mobów znajduje się ona w zakładce script

 

Spolszczenie 100% moje

 

Życze miłego botowania

Zakaz kopiowania na inne fora !!!

 

Zbieram +

3b611211381744649379a78ed0193f39.0.gif

18706.png

Opublikowano

mam i używam już dość długo i kompek działa należycie i konta nie poznikały

@mordok34- napisz jakie błędy to postaram się je zmienić

3b611211381744649379a78ed0193f39.0.gif

18706.png

Opublikowano

@satan ale kłamiesz bot jest od paru dni za free a ty już go masz miesiąc ??

A bot wiem że działa bo jako 1 go tutaj wrzuciłem :>

Opublikowano

@gizdu - ale ty przesłałeś wersje w której jak ustawiłem na polski język to prawie wszystkie opcje były źle przetłumaczone i ja tylko to zmieniłem w tym bocie

3b611211381744649379a78ed0193f39.0.gif

18706.png

Opublikowano

Dodałem:

-znalazłem opcje przyciąganie mobów znajduje się ona w zakładce script

 

boshe dzieciaku.. znalazlem a dodalem to co innego (')

Opublikowano

Jak taki skan to wolę pobrać po ang od Gizdu.

 

 

 

 

@Edit

Czy ktoś wie jaki to expbot, który tak się "klonuje" ?? Zależy mi na nim ;d Czy to ten farmbot, ktory jest zamieszczony w tym temacie?? Jeżeli tak to jak ustawić żeby się "klonował" Proszę o pomoc.

Wszystkie moje strony :)

 

http://goo.gl/YvP870

Opublikowano

Czy ktoś wie jaki to expbot, który tak się "klonuje" ?? Zależy mi na nim ;d Czy to ten farmbot, ktory jest zamieszczony w tym temacie?? Jeżeli tak to jak ustawić żeby się "klonował" Proszę o pomoc.

Kiedy wy zrozumiecie, że nie ma bota, który się klonuje?! To są osobne postacie latające na tych samych kordach..

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Niestety mi nie działa :<

jak się zaloguje już ma się pojawić ekran postaci to mi się wyłącza gra :X

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

działa ściągcie sobie z oficjalnej strony : itemshops, to jest świetny bot, ma w h** więcej możliwości konfiguacji niż em2. Kupcie to lepiej niż em, 17zł za 240 godzin - bardzo korzystna oferta

 

hs nie wykrywa itd.

 

git majonez można powiedzieć, tylko częstsze update'y przydały by się

 

ci co chcą kupić em2 odradzam, em2 coraz mnie update'ów itd. spada na psy można powiedzieć i w dodatku bany masz gratis

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...