Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chcesz Wziąć Udział W Podcaście? Napisz Do Mnie !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

 

Chciałem zaprosić wszystkich użytkowników mpc do wzięcia udziału w mini konkursie. Jeśli masz ochotę wziąć udział w podcaście mpcforum napisz do mnie maila dlaczego to akurat ty powinieneś wziąć w nim udział! Jeśli masz ciekawe pomysły na tematy oraz jak rozwinąć nasz dotychczasowy projekt możesz także o nich napisać. Zgłoszenia przesyłajcie na mojego maila [email protected]. Lista zwycięzców zostanie opublikowana w aktualnościach w najbliższym czasie, a ciekawe pomysły zostaną na pewno nagrodzone.

 

Młody :)

card.png

Opublikowano

Sam już nie wiem...po tym miłym incydencie "w imie zasad".

I tak się nie dostanę,bo chciałem uczestniczyć na podcastach żeby pogadać z kimś na poziomie,

a nie wymyślać jakieś tematy >_>. To troche niesprawiedliwe, byłem-stało się tak jak się stało-teraz musze jeszcze się o to starać i

rywalizować z całą społecznością o wstęp.

No ale cóż,ktoś z tych 10 osób musiał odpaść,szkoda że po tak długim stażu na forum,zostałem zastąpiony m.in. metińczykami.

 

Pozdrawiam,

Wojtasek

Opublikowano

Wyszedł wogóle 6 podcast który był organizowany w tamtym roku?

 

@Down

Przecież debilem nie jestem -.-',

 

Pytam się czy w ogóle zaczeli go robić.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Sam już nie wiem...po tym miłym incydencie "w imie zasad".

I tak się nie dostanę,bo chciałem uczestniczyć na podcastach żeby pogadać z kimś na poziomie,

a nie wymyślać jakieś tematy >_>. To troche niesprawiedliwe, byłem-stało się tak jak się stało-teraz musze jeszcze się o to starać i

rywalizować z całą społecznością o wstęp.

No ale cóż,ktoś z tych 10 osób musiał odpaść,szkoda że po tak długim stażu na forum,zostałem zastąpiony m.in. metińczykami.

 

Pozdrawiam,

Wojtasek

 

 

Racja -.-

Konkursy aby dostać się do podcastu?

Bez przesady....

Być zajebistym...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...